اسامی پذیرفته شدگان نهایی 15 کد رشته آزمون سراسری اعلام شد

به گزارش مجله آرنا، اسامی پذیرفته شدگان نهایی آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1398 برای آن ها یکی از 15 کد رشته خاص درج شده، اعلام شد.

اسامی پذیرفته شدگان نهایی 15 کد رشته آزمون سراسری اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله آرنا، اسامی پذیرفته شدگان نهایی داوطلبان آزمون سراسری که کد رشته های 11 دانشگاه فرهنگیان، 12 شاهد، 14 علوم قضایی، 15 مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی، 18 غیرانتفاعی رفاه، 19 دانشگاه تهران، 20 بورسیه سپاه، 21 شهید مطهری 22 بورسیه وزارت دفاع، 23 صداو سیما، 24 غیرانتفاعی امام رضا ع، 25 بورسیه ارتش، 26 بورسیه نیروی انتظامی، 29 رشته کاردانی فوریت پزشکی و 30 تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه برای آن ها در کارنامه درج شده بود از سوی سازمان سنجش اعلام شد.

قبول شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام در روز چهار شنبه 24 مهر ماه 98 به دانشگاه و یا موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند. عدم مراجعه به موقع برای ثبت نام به منزله انصراف از قبولی رشته اعلام شده خواهد بود.

بدیهی است آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش رشته های فوق قرار گرفته بودند و مشخصات آن ها در حال حاضر در فهرست پذیرفته شدگان موجود نیست، به منزله عدم تایید آن ها از سوی موسسات و یا ارگان های فوق بوده و در صورت داشتن اعتراض می توانند موضوع را از موسسات و یا ارگان های محل معرفی پیگیری کنند.

در کدرشته های دانشگاه های کد 19 دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، 20 بورسیه سپاه، 23 بورسیه نیروی انتظامی، 30 تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قم و کد 29 رشته فوریت پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی تربت حیدریه، تهران و زاهدان به دلیل عدم ارسال نتیجه مصاحبه افراد از سوی موسسات ذیربط تا این مقطع، افرادی به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام نشده است؛ لذا داوطلبان می توانند در صورت هرگونه سوال از موسسه ذیربط پیگیری کنند.

داوطلبانی که علاوه بر کد های اعلام شده دارای کد قبولی قبلی نیز بوده اند، قبولی قبلی آن ها لغو شده و می بایست در رشته قبولی جدید ثبت نام و ادامه تحصیل کنند. لازم به توضیح است که این افراد برای ثبت نام در رشته قبولی جدید نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

با توجه به تایید نتایج مصاحبه و گزینش تعداد 93 نفر از داوطلبان از سوی وزارت آموزش و پرورش برای رشته های پردیس دانشگاه فرهنگیان 81 نفر، دانشگاه شهید مطهری 9 نفر و وزارت دفاع 3 نفر در مرحله تجدیدنظر، اسامی پذیرفته شدگان این داوطلبان نیز به همراه نتایج فوق در این مرحله اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ کلیه پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دوره روزانه، خواه در رشته قبولی خود ثبت نام کرده باشند و یا نکرده باشند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1399 برای انتخاب رشته های تحصیلی دوره روزانه نخواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 386

به "اسامی پذیرفته شدگان نهایی 15 کد رشته آزمون سراسری اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی پذیرفته شدگان نهایی 15 کد رشته آزمون سراسری اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید