ایران با 15 ملی پوش در قهرمانی آسیا حضور پیدا می نماید، 3 مرداد؛ نخستین وزنه برداران روی تخته می فرایند

به گزارش مجله آرنا، تیم های وزنه برداری نوجوانان و جوانان کشورمان با 15 وزنه بردار در رقابت های قهرمانی آسیا حضور پیدا می نمایند.

ایران با 15 ملی پوش در قهرمانی آسیا حضور پیدا می نماید، 3 مرداد؛ نخستین وزنه برداران روی تخته می فرایند

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ارزان قیمت ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش مجله آرنا، تیم های وزنه برداری نوجوانان و جوانان کشورمان با 15 وزنه بردار در رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی کاتماندو نپال حضور پیدا می نمایند. نخستین نمایندگان ایران، روز سه شنبه، 3 مرداد روی تخته خواهند رفت.

مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان سال 2017 قاره آسیا از 30 تیر با ورود تیم های شرکت نماینده به کاتماندو نپال شروع می گردد و 6 مرداد با برگزاری بازی های شرکت نمایندگان سنگین سرانجام می یابد.

جدول زمانبندی مسابقات به توضیح زیر است:

30 تیر: ورود تیم های شرکت نماینده

31 تیر: نشست کمیته های فنی، پزشکی و مربیان و پژوهش کنفدراسیون وزنه برداری آسیا

1 مرداد: ثبت نام شرکت نمایندگان، کنگره و جلسه فنی

2 مرداد: مراسم افتتاحیه و شروع رقابت های گروهA اوزان44 و 48 کیلوگرم دختران و دسته های 50، 56 و 62 کیلوگرم پسران در رده سنی نوجوانان و جوانان انجام می گردد.

3مرداد: رقابت گروهA دسته 69 کیلوگرم (حسین سلطانی و مصطفی زارعی از تیم ملی جوانان) و (روح اله بیرالوند از تیم نوجوانان) نمایندگان کشورمان در این وزن حضور دارند.

4 مرداد: رقابت گروهA دسته 77 کیلوگرم (حسین غزالیان عضو تیم ملی جوانان) و (افشین طاهری از تیم نوجوانان) به روی تخته می فرایند.

5 مرداد: رقابت گروهA دسته 85 کیلوگرم (عباس زندی ملی پوش تیم جوانان) و (امیرضا عسگری دون و مهدی پاپی از تیم ملی نوجوانان)به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

6مرداد: رقابت گروهA دسته 94کیلوگرم (رضا بیرالوند و رحمان اورامه ملی پوشان جوان) و (حمیدرضا زارع عضو تیم ملی نوجوانان) مسابقه خود را برگزار می نمایند.

همچنین در این روز، رقابت گروه A دسته 94 + کیلوگرم رده سنی نوجوانان با حضور حسین ساکی و محمد شهاب انداز، 2 ملی پوش کشورمان پیگیری می گردد.

رقابت گروه A دسته 105+ کیلوگرم برگزار می گردد که محسن ایمانی و قاسمعلی محمدپور از تیم ملی جوانان به روی تخته می فرایند.

مراسم اختتامیه و اهدای جام به تیم های برتر، سرانجام بخش این دوره از مسابقات خواهد بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 593

به "ایران با 15 ملی پوش در قهرمانی آسیا حضور پیدا می نماید، 3 مرداد؛ نخستین وزنه برداران روی تخته می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران با 15 ملی پوش در قهرمانی آسیا حضور پیدا می نماید، 3 مرداد؛ نخستین وزنه برداران روی تخته می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید