توزیع کالا های اساسی با مجوز استانداری بین سیل زدگان، تحویل منازل سیل زدگان تحت پوشش کمیته امداد

به گزارش مجله آرنا، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: دستگاه های دولتی باید کالا های اساسی را تنها با مجوز استانداری در بین مردم مناطق سیل زده توزیع نمایند.

توزیع کالا های اساسی با مجوز استانداری بین سیل زدگان، تحویل منازل سیل زدگان تحت پوشش کمیته امداد

به گزارش ،قاسم، ولی زاده سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در کارگروه فرهنگی و اجتماعی لرستان، بیان نمود: باید بر روی مردم مناطق سیل زده لرستان کار های مطالعاتی و تحقیقاتی زیادی در حوزه های فرهنگی، روان شناختی و اجتماعی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در سیل لرستان در کنار همدلی و یاری همه مردم به افرادی که آسیب دیده اند، شاهد مسائل فرهنگی و اجتماعی زیادی بودیم، اضافه کرد: باید در مناطق سیل زده لرستان در حوزه های مذهبی و معنوی اقدامات زیادی انجام دهیم، زیرا با دادن این آموزش ها بسیاری از مسائل فرهنگی و اجتماعی این مناطق حل خواهد شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان اظهار کرد: دستگاه های دولتی باید تمامی کالا های مصرفی را قبل از اینکه خراب شوند میان مردم سیل زده توزیع نمایند، همچنین مسوولان دولتی باید کالا های اساسی را تنها با مجوز استانداری در بین مردم مناطق سیل زده توزیع نمایند.

ولی زاده در بخش پایانی صحبت های خود توضیح داد: باید مدیریت مناسبی را در نحوه توزیع کالا های اساسی در استان اتخاذ کنیم تا این کالا ها به صورت عادلانه در بین مردم آسیب دیده از سیل توزیع شوند.

منازل سیلزدگان تحت پوشش کمیته امداد با لوازم کامل تحویل می گردد

سید حمید علوی در کارگروه اجتماعی فرهنگی در سالن جلسات استانداری بیان نمود: کمیته امداد در سطح استان دارای هفت کانون با حضور اساتید توانمند دارد.

وی با بیان اینکه بیش از 6 هزار نفر مخاطب دانش اموز و دانشجو در این نهاد وجود دارد، اظهارداشت: مادران و دختران از دیگر مخاطبان تاثیرگذار این نهاد برای اقدامات فرهنگی هستند.

علوی ادامه داد: در راستای امداد های فرهنگی مناطق سیلزده دستگاه های مربوطه باید با هم تعامل داشته باشند.

وی اضافه کرد: این نهاد در راستای تهیه بسته های فرهنگی، کتب مذهبی، ادعیه، مقتعه و چادر نماز و سجاد آمادگی همکاری است.

وی تاکید نمود: علاوه بر بهره مندی از حضور خیرین در این نهاد اعتبارات خوبی نیز برای یاری های مردمی به این مناطق وجود دارد.

علوی گفت: بیش از 2 هزار مددجوی این نهاد در مناطق سیلزده به اردوی مشهد مقدس، قم و عتبات عالیات اعزام خواهد شد.

انتهای پیغام /ا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 109

به "توزیع کالا های اساسی با مجوز استانداری بین سیل زدگان، تحویل منازل سیل زدگان تحت پوشش کمیته امداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع کالا های اساسی با مجوز استانداری بین سیل زدگان، تحویل منازل سیل زدگان تحت پوشش کمیته امداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید