جلسه ستاد سلامت وزارت علوم برگزار شد

به گزارش مجله آرنا، جلسه ستاد سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاونان وزارتخانه و اعضای ستاد برگزار شد.

جلسه ستاد سلامت وزارت علوم برگزار شد

به گزارش گروه دانشگاه مجله آرنا، جلسه که در ادامه جلسات منظم ستاد سلامت وزارتخانه برگزار گشت، هر یک از معاونان و اعضاء گزارشی از فعالیت های مجموعه های تحت مدیریت ستادی و بخش های مرتبط در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در چگونگی مدیریت پیامد ها و آثار بیماری کرونا بر فعالیت های نظام ها و زیرنظام های مجموعه آموزش عالی ارائه کردند.

دکتر غلامی وزیر علوم، در این جلسه پس از شنیدن گزارش نحوه برگزاری کلاس های غیرحضوری و آموزش های الکترونیکی، فرایند کلی برگزاری کلاس های آموزش از راه دور را مثبت و رو به بهبود ارزیابی کرد.

وی همچنین از این رویکرد آموزشی به عنوان یک فرصت یاد کرد و خواستار تداوم آموزش ها و رفع اشکالات آن در همه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور شد.

دکتر غلامی تاکید کرد: معاونت آموزشی وزارت علوم و بخش های مرتبط در دانشگاه ها با همکاری وزارت ارتباطات مسائل موجود در برگزاری آموزش های الکترونیک را به سرعت رفع کرده تا روز به روز شاهد ارتقای کیفیت این آموزش ها باشیم.

گفتنی است از روز های نخست اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور در اوایل اسفندماه سال گذشته، ستاد سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زیر نظر وزیر تشکیل و درباره نحوه فعالیت بخش های مختلف نظام آموزش عالی کشور بحث و تصمیم گیری های لازم انجام شد و تصمیم های اتخاذ شده در قالب نامه، بخشنامه ها و دستورالعمل تهیه و ابلاغ شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 860

به "جلسه ستاد سلامت وزارت علوم برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه ستاد سلامت وزارت علوم برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید