خبرنگاران تیم فوتسال ملی حفاری برابر حریفش مغلوب گردید

به گزارش مجله آرنا، اهواز - خبرنگاران - تیم فوتسال ملی حفاری در هفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ برتر کشور در اهواز برابر حریف خود شکست خورد.

خبرنگاران تیم فوتسال ملی حفاری برابر حریفش مغلوب گردید

به گزارش مجله آرنا تیم ملی حفاری آدینه در هفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور میزبان تیم فرش آرا در اهواز بود که این ملاقات با رجحان سه بر صفر فرش آرا به سرانجام رسید.

هر 2 تیم فرش آرا و ملی حفاری در حالی به مصاف هم رفتند که به ترتیب در مکان های سوم و ششم جدول رده بندی گروه ب مسابقات لیگ برتر فوتسال قرار داشتند.

تیم فرش آرا در نیمه اول موقعیت هایی روی دروازه حریف خلق کرد و با استفاده از تجربه بازیکنانش پیروز شد 2 گل به حریف بزند، اما ملی حفاری نتوانست از اندک موقعیت های خود بهره لازم را ببرد.

در نیمه دوم بازیکنان فرش آرا باز هم رجحان خود را به حریف دیکته کردند و گل سوم را به ثمر رساندند. تیم ملی حفاری در اواسط نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار گرفت ولی بازیکنان این تیم یکی پس از دیگری توپ ها را به اوت زدند البته دروازه بان حریف چندین موقعیت گلزنی را از ملی حفاری گرفت.

حفاری که نمی خواست بازنده این ملاقات خانگی گردد در اواخر بازی سراسر حمله بود اما توپ های آنها راه به جایی نبرد.

بازی دور رفت این 2 تیم با رجحان پنج بر سه فرش آرا به سرانجام رسیده بود. ملی حفاری در این فصل تا به امروز نتایج ضعیفی کسب نموده و این موضوع نارضایتی هوادارانش را به همراه داشته است.

تیم ملی حفاری که در دوره گذشته این مسابقات، مقام هشتم جدول لیگ برتر را کسب نموده بود، با این باخت چهار امتیازی شد و در مکان ششم جدول گروه ب مسابقات باقی ماند.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1395

به "خبرنگاران تیم فوتسال ملی حفاری برابر حریفش مغلوب گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تیم فوتسال ملی حفاری برابر حریفش مغلوب گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید