شرایط تصادفات درون شهری منجر به فوت نگران کننده است

به گزارش مجله آرنا، خبرنگاران/بوشهر استاندار بوشهر با اشاره به گزارش پلیس استان در خصوص شرایط تصادفات درون و برون شهری گفت: شرایط تصادفات درون شهری که منجر به فوت می گردد نگران کننده است.

شرایط تصادفات درون شهری منجر به فوت نگران کننده است

عبدالکریم گراوند روز جاری در نشست کارگروه تخصصی فرهنگی، اجتماعی و زنان و خانواده گفت: با توجه به نظرات و پیشنهادات اعضا کارگروه، اصلاحات لازم در سند ارتقا شرایط زنان و خانواده انجام گردد.

وی اضافه نمود: برش شهرستانی سند مذکور باید تدوین گردد تا بتوان در سیاستگذاری های کلان استان تصمیم گیری بهتری صورت گیرد.

استاندار بوشهر در ادامه این نشست با اشاره به گزارش پلیس استان در خصوص شرایط تصادفات درون و برون شهری در استان بوشهر گفت: شرایط تصادفات درون شهری که منجر به فوت می گردد نگران کننده است.

گراوند بیان نمود: با وجود این شرایط لازم است همه دستگاه های مرتبط اقدامات لازم را برای کاهش تصادفات درون شهری منجر به فوت انجام دهند و رسانه ملی هم ویژه برنامه هایی در این مورد تهیه و پخش کند.

مقام عالی دولت در استان بوشهر توضیح داد: برای رسیدگی به شرایط تصادفات درون شهری، جلسه ویژه با حضور شهرداران 4 شهری که بیشترین تصادفات درون شهری داشتند برگزار و تمهیدات لازم برای کاهش آمار تصادفات درون شهری گرفته گردد.

وی در این نشست در خصوص طرح جمع آوری معتادان بی خانمان و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر گفت: طرح جمع آوری معتادان بی خانمان در استان با همت و کوشش پلیس اجرایی و عملیاتی خواهد شد و دستگاه های مرتبط نهایت همکاری را در اجرای این طرح داشته باشند.

این مسئول با قدردانی از کوشش نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی استان در کشف مواد مخدر در استان بیان نمود: باید به منظور شناسایی و کشف مواد مخدر استان، مراقبت های لازم در بخش های مختلف را همچنان ادامه داد.

استاندار بوشهر در خصوص شرایط کمپ های ترک اعتیاد در استان اضافه نمود: با توجه به حضور بخش خصوصی در این زمینه، تقویت کمپ های ترک اعتیاد باید در دستور کار نهادهای ذیربط باشد.

به گزارش مجله آرنا، سند ارتقاء شرایط زنان و خانواده استان بوشهر در نشست کارگروه تخصصی فرهنگی، اجتماعی و زنان و خانواده با حضور استاندار بوشهر تصویب شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 710

به "شرایط تصادفات درون شهری منجر به فوت نگران کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تصادفات درون شهری منجر به فوت نگران کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید