پرسپولیسی&zwnjها گذاشته اند بعد از فینال از خجالت استقلالی&zwnjها دربیایند!

به گزارش مجله آرنا، در طول چند سال گذشته، لشکرکشی طرفداران سرخابی علیه یکدیگر در فضای مجازی عادی شده است. در حال حاضر هرچند بعد از یک موج بزرگ، جو کمی آرامتر شده است، ولی به نظر می رسد این آتش زیر خاکستر است.

پرسپولیسی&zwnjها گذاشته اند بعد از فینال از خجالت استقلالی&zwnjها دربیایند!

خبر های رسیده از داخل پرسپولیس حکایت از آن دارد همه چیز به بعد از بازی فینال لیگ قهرمانان موکول شده است.

ماجرا از کنفرانس مطبوعاتی محمود فکری بعد از بازی صنعت نفت آغاز شد. او در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت همه چیز معلوم است و نمی خواهند استقلال قهرمان شود و می داند ماجرا از کجا آب می خورد. فکری حتی گفت برای رقیب ما پنالتی گرفته می شود و بازی شان لغو می شود، ولی برای استقلال نه.

روز بعد، نوبت به پرویز مظلومی رسید. سرپرست استقلال در مصاحبه ای کنایه آمیز گفت می خواهند تیمی خاص را قهرمان کنند. کمی بعد هم داریوش شجاعیان گفت تبعیض قائل می شوند و منظور او این بود که وزارت ورزش بیشتر به پرسپولیس توجه می کند تا استقلال. فکری، سرمربی آبی ها هم به اظهارات خود در این زمینه ادامه داد و گفت مسؤولان استقلالی نظام به کمک آن ها بیایند.

پیشکسوتان دو باشگاه هم نظرات مختلفی در این باره دارند، ولی در نهایت روی یک مساله به جمع بندی می رسند؛ این که دعوای استقلال و پرسپولیس به ضرر هر دو باشگاه است و یک پوئن برای رقبای آن ها به حساب می آید. بهنام ابوالقاسم پور مهاجم اسبق قرمز ها می گوید: به نظر من این دعوا ها و اختلاف ها سم است. دیدید که آقای فکری یا مظلومی چه اظهاراتی داشتند. من می گویم اگر هر دو تیم تمرکزشان روی فوتبال باشد، قطعا به نفع خودشان و البته فوتبال کشورمان است. این حاشیه ها باعث می شود دو باشگاه از اصل خود دور بمانند و بیشتر وارد مسائل غیرفوتبالی شوند.

مهدی فنونی زاده پیشکسوت استقلال هم چنین نظری می دهد: البته من معتقدم گاهی این تبعیض ها وجود دارد، ولی به نظر من هر چه اختلاف کمتر باشد، به نفع دو تیم است. تا روزی هم که دو باشگاه خصوصی نشوند این اتفاقات رخ می دهد. الان متولی دو باشگاه یکی است و در فوتبال حرفه ای این خوب نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1289

به "پرسپولیسی&zwnjها گذاشته اند بعد از فینال از خجالت استقلالی&zwnjها دربیایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی&zwnjها گذاشته اند بعد از فینال از خجالت استقلالی&zwnjها دربیایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید