پرونده مسکن مهر کرمانشاه سال جاری بسته می گردد

به گزارش مجله آرنا، مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از بسته شدن پرونده مسکن مهر استان تا خاتمه 98 اطلاع داد و اضافه کرد: تا خاتمه سال سه هزار واحد مسکن مهر باقی مانده تحویل متقاضیان می گردد.

پرونده مسکن مهر کرمانشاه سال جاری بسته می گردد

جهت دریافت خدمات آلاچیق چادری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش مجله آرنا آنلاین به نقل از ایسنا، مسعود شریفی، مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه اظهار کرد: تعهد استان در زمینه ساخت واحدهای مسکن مهر 46 هزار و 28 واحد است که از این تعداد تا به امروز 38 هزار و 957 واحد تحویل متقاضیان شده است.

وی اظهار داشت: از 7071 واحد باقی مانده، 2975 واحد با درصد پیشرفت بالا تا خاتمه سال جاری تحویل متقاضیان می گردد.

شریفی توضیح داد: 4185 واحد دیگر باقی می ماند که یا بدون متقاضی بوده یا پیشرفت فیزیکی کمتر از 30 درصد داشته یا دارای مسائل حقوقی است که عملا با وجود این شرایط از سرفصل مسکن مهر خارج می شوند.

وی اضافه نمود: با جداسازی این واحدها و تحویل 2975 واحد دیگر تا خاتمه سال، عملا پرونده مسکن مهر استان سال جاری بسته می گردد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به پیگیری های استاندار در دو سال اخیر برای بسته شدن پرونده مسکن مهر گفت: پروژه مسکن مهر، پروژه بزرگ ساخت و ساز در کشور محسوب می گردد و همین وسعت و بزرگی پروژه نیز باعث شد در بخش هایی با مسائلی روبرو گردد، اما خوشبختانه از سرجمع 46 هزار واحد تعهد شده در استان عملا حدود 42 هزار واحد تا خاتمه سال تحویل متقاضیان شده یا می گردد.

وی اضافه نمود: تنها 4185 واحد از این پروژه باقی مانده که یا بدون متقاضی هستند که باید برای آنها متقاضی پیدا گردد، یا پیشرفت فیزیکی آنها زیر 30 درصد بوده و یا مسائل حقوقی دارند که از دست ما خارج است.

شریفی توضیح داد: کوشش ما این است بعضی واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی را در قالب پروژه های مسکن ملی ساماندهی کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 629

به "پرونده مسکن مهر کرمانشاه سال جاری بسته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده مسکن مهر کرمانشاه سال جاری بسته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید