کودک آزار دیده با تسبیح با دستور قاضی از خانه امن ترخیص شد

به گزارش مجله آرنا، زهره بختیاری، معاون بهزیستی استان همدان، گفت که کودک آزار دیده با تسبیح که به همراه دو خواهر و مادرش به خانه امن بهزیستی منتقل شده بودند، یک روز بعد از با دستور قاضی ترخیص شدند و به خانه خود برگشتند.

کودک آزار دیده با تسبیح با دستور قاضی از خانه امن ترخیص شد

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

انتشار تصویری از یک کودک ملایری که در آن عموی کودک با انداختن تسبیح در گردن این کودک او را مورد آزار قرار داده بود با واکنش های گسترده ای در شبکه های اجتاعی روبرو شد و محمود علیگو، رییس امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی با اعلام اینکه کودک آسیب دیده ای که با انداختن تسبیح به گلو آزار دیده است به یکی از خانه های امن استان همدان منتقل می گردد، گفته بود که این خانواده دو دختر نیز دارند و مقرر شده این بچه ها به همراه مادر به خانه امن منتقل شوند.

همان روز علیگو از بازداشت پدر و عموی این کودک به دلیل کودک آزاری اطلاع داد اما همزمان حسین بشری، معاون فرماندهی انتظامی استان همدان، گفت فردی که با انداختن تسبیح به دور گردن کودک اقدام به کودک آزاری نموده بود عموی کودک است و در اعترافات اولیه گفت که هدفش شوخی و مزاح با برادرزاده اش بوده و از نتیجه کار خود اطلاع نداشته است.

اکنون اما زهره بختیاری، معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان همدان، اطلاع داده است که هفته گذشته این کودک آسیب دیده با تسبیح به همراه مادر و دو خواهرش به یکی از خانه های امن استان همدان منتقل شدند اما بعد از یک روز این کودک آزاردیده ملایری به علت بی قراری مادر از خانه امن ترخیص شده است.

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر شرایط کودک خوب است، بیان کرد: طبق اظهارات خانواده و سایر بستگان قصدی مبنی بر کودک آزاری نبوده و می خواستند شوخی نمایند.

او گفت: تیم تخصصی اورژانس اجتماعی برنامه آموزش و مطلع سازی این خانواده را از امروز تا زمان مورد احتیاج شروع نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1506

به "کودک آزار دیده با تسبیح با دستور قاضی از خانه امن ترخیص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کودک آزار دیده با تسبیح با دستور قاضی از خانه امن ترخیص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید