ثبت نام وام ضروری 7 میلیونی بازنشستگان از اول اردیبهشت، تعویق دو ماهه اقساط وام

به گزارش مجله آرنا، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام مرحله دوم وام ضروری 7 میلیون تومانی از اول اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این وام همانند مرحله نخست با اقساط 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد است.

ثبت نام وام ضروری 7 میلیونی بازنشستگان از اول اردیبهشت، تعویق دو ماهه اقساط وام

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری مجله آرنا، اکبر افتخاری با اعلام آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول اردیبهشت ماه، از تعویق در کسر اقساط ماه های فروردین و اردیبهشت وام ضروری 7 میلیون تومانی و سهام بیمه ملت بازنشستگان این صندوق خبر داد.

وی ادامه داد: با هماهنگی های اجرا شده و موافقت بانک صادرات کسر اقساط تسهیلات قرض الحسنه 7 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری در ماه های فروردین و اردیبهشت به تعویق افتاده و از حقوق بازنشستگان کسر نخواهد شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: علاوه بر این، مقرر شد اقساط وام ماه های فروردین و اردیبهشت برای آن دسته از بازنشستگانی که سهام بیمه ملت را خریداری کرده اند نیز به تعویق بیفتد و این اقساط از حقوق این عزیزان کسر نشود.

وی با اشاره به اینکه این موضوع شامل اقساط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان نیز می شود، گفت: این تصمیم در چارچوب حمایت از بازنشستگان عزیز در شرایط موجود و با همکاری صندوق بازنشستگی و نظام بانکی کشور اتخاذ شده است.

افتخاری با اشاره به صدور احکام سال 99 بازنشستگان کشوری و پرداخت حقوق فروردین ماه همراه با افزایش های ناشی از 15 درصد و همسان سازی گفت: تلاش شبانه روزی همکاران ما در بخش های مختلف صندوق برای سرعت بخشیدن به صدور احکام سال 99 و پرداخت حقوق فروردین ماه براساس احکام جدید که برای نخستین بار صورت گرفت، جای قدردانی دارد.

ثبت نام اینترنتی وام ضروری از اول اردیبهشت

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه از آغاز ثبت نام مرحله دوم وام ضروری 7 میلیون تومانی از اول اردیبهشت ماه 99 خبر داد و گفت: این وام همانند مرحله نخست، به مبلغ 7 میلیون تومان، با اقساط 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد است.

افتخاری اظهار کرد: بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می توانند از روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه تا اول خرداد ماه به مدت یک ماه با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir به صورت اینترنتی ثبت نام کنند. شرایط دریافت وام ضروری بازنشستگان در صفحه ثبت نام سایت درج خواهد شد.

وی شرح داد: پس از اتمام مهلت یک ماهه ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و ... بررسی شده و با اولویت بندی و براساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات، واجدین شرایط تعیین و اسامی آن ها از طریق سایت صندوق اعلام خواهد شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اضافه نمود: پرداخت مرحله دوم وام ضروری 7 میلیون تومانی به حساب واجدین شرایط براساس نوبت بندی و با توجه به سقف تعیین شده توسط بانک عامل به صورت ماهانه انجام می شود.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 890

به "ثبت نام وام ضروری 7 میلیونی بازنشستگان از اول اردیبهشت، تعویق دو ماهه اقساط وام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام وام ضروری 7 میلیونی بازنشستگان از اول اردیبهشت، تعویق دو ماهه اقساط وام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید