همه اخبار و مقاله ها

امکان لغو امتحانات حضوری دانشجویان و تخفیف شهریه

مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم با تاکید بر اینکه امکان لغو امتحانات حضوری دانشجویان وجود دارد، از برگزاری جلساتی با مرکز هیات امنای دانشگاه ها سخن گفت و اینکه این احتمال هست که مرکز هیات امنا به منظور یکپارچگی کل دانشگاه ها میانگینی را...

21 مرداد 1399

چرا با وجود کرونا و تشدید تحریمها عملکرد اقتصاد ایران بهتر خواهد شد؟

استاد اقتصاد جان هاپکینز گفت: برآورد صندوق بین المللی پول از نرخ تورم ایران دقیق نبوده است.

20 مرداد 1399

راه حل جدید AFC برای لیگ قهرمانان آسیا و حذف امتیازات قبلی تیمها

به گزارش خبرنگاران، روزنامه الرایه قطر در شماره امروز خود راهکارهای جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا را برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برشمرد.

20 مرداد 1399

موافقت صندوق بین المللی پول با اعطای وام به مصر

صندوق بین المللی پول با اعطای وامی به ارزش 5 میلیارد دلار به مصر موافقت کرد.

19 مرداد 1399

اعتراف عضو داعش به همکاری با اطلاعات انگلیس در سوریه

یک عضو سابق گروه تروریستی داعش نحوه استخدام خود از سوی اطلاعات انگلیس در سوریه را توضیح داد.

19 مرداد 1399

قرارداد 4 کشور اروپایی با یک شرکت داروسازی برای دریافت 400 میلیون دوز واکسن کرونا

وزیر بهداشت ایتالیا از امضای قراردادی بین 4 کشور اروپایی و یک شرکت داروسازی انگلیسی-سوئدی برای دریافت 400 میلیون دوز واکسن کرونا از اواخر امسال میلادی اطلاع داد.

18 مرداد 1399

لیگ ستارگان قطر، شکست السیلیه در حضور 25 دقیقه ای انصاری فرد

تیم فوتبال السیلیه در ملاقات برابر الریان در چارچوب هفته بیستم لیگ ستارگان قطر مغلوب شد.

18 مرداد 1399

انفجار در شمال سوریه

منابعی در سوریه از کشته شدن دو کودک و زخمی شدن سه غیرنظامی در پی انفجار یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده در شهر رأس العین در حومه شمال غربی الحسکه خبر دادند.

18 مرداد 1399

لزوم بازگشایی دانشگاه سیستان و بلوچستان در شهریورماه

جلسه ستاد کرونا دانشگاه سیستان و بلوچستان در این دانشگاه برگزار و مقرر شد کلاس های عملی به صورت فشرده در شهریورماه برگزار گردد.

17 مرداد 1399

خبرنگاران تخصیص 11میلیارد تومان اعتبار دولتی برای پروژه های عمرانی شهرداری رامسر

نوشهر- خبرنگاران - شهردار رامسر گفت: دولت 11میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی در حوزه پل سازی، راهنمایی آب های سطحی و دیواره سازی پل ها به وسیله منابع استانی برای شهر رامسر اختصاص داده است.

16 مرداد 1399

سناتور روس: آمریکا با وجود جنایاتش در دنیا، نباید درباره روسیه حرف بزند

مقام پارلمانی روسیه در پاسخ به ادعای سفیر سابق آمریکا در مسکو درباره رد پای روسیه در ناآرامی ها در این کشور، گفت: بعد از اشغال عراق، کشتار غیرنظامیان، ایجاد هرج و مرج در لیبی و حمایت از تروریست ها در سوریه، باز هم درباره روسیه صحبت می کنید؟

16 مرداد 1399

نانو پوشش ضد ویروس کرونا برای اولین بار توسط محققین دانشگاه اراک تولید شد

محققان دانشگاه اراک پیروز شدند برای اولین بار پوشش نانویی ضدویروس کرونا را تولید کنند که اثر این پوشش تا سه ماه از نفوذ ویروس به سطوح جلوگیری می کند.

16 مرداد 1399

هشدار اتحادیه اروپا نسبت به استفاده از خشونت بیشتر در آمریکا

به گزارش خبرنگاران از سایت بخش خدمات خارجی اتحادیه اروپا، جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، نسبت به استفاده از خشونت بیش از حد در آمریکا هشدار داد و عنوان داشتکه این اتحادیه از مرگ شهروند سیاه پوست آمریکایی به خاطر سوء استفاده از قدرت توسط...

15 مرداد 1399

خبرنگاران سازش توسط مردم، بهتر از دادگاه انجام می شود

زنجان- خبرنگاران- رییس شوراهای حل اختلاف استان زنجان گفت: اصلاح ذاتُ البِین (آشتی و سازش دادن مردم) میان اصحاب دعوی بسیار ارزشمند است و اعضای شوراهای حل اختلاف به ویژه در روستاها به طور کامل با مردم آشنا بوده و در برخی مسائل، بهتر و راحت تر از دادگاه می...

15 مرداد 1399

گردان های سیدالشهداء: حتی یک نظامی آمریکایی نباید در عراق بماند

با نزدیک شدن زمان مذاکره عراق و آمریکا، گردان های سید الشهداء عراق هشدار داد که حتی یک نظامی آمریکایی نباید در خاک عراق باقی بماند.

14 مرداد 1399

شریف: انتخابات 1400 در دستور کار اصلاح طلبان ، تمایل احزاب اصلاحات به سمت تشکیل مجلس است

دبیرکل حزب هدا گفت: خبری به نقل از حکیمی پور در رسانه ها با مضمون شورای عالی سیاست گذاری اصلاحات منتشرشده اما در این جلسه گفتگویی پیرامون مسائل شورای عالی سیاست گذاری صورت نگرفت و ساختار این شورا به صورت جداگانه است.

14 مرداد 1399

تابستان گرم را با مصرف بهینه برق پشت سر بگذاریم

سخنگوی صنعت برق کشور با یاد آوری اینکه امسال تابستانی گرم پیش رو داریم، اظهار کرد: تابستان پیش رو را با همراهی و مشارکت مردم در مصرف بهینه و پرهیز از مصرف بی رویه در نقطه اوج می توان پشت سر گذاشت، در این راه در کنار افزایش ظرفیت های تولید و توسعه، همراهی...

13 مرداد 1399

دستگیری سارقان خانه باغ و اماکن خصوصی در هریس

خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان هریس از دستگیری سارقان اماکن خصوصی و خانه باغ ها با بیش از 10 فقره سرقت اطلاع داد.

13 مرداد 1399

نام مهدی طارمی جزو خریدهای جدید تیم فوتبال پورتو پرتغال

به گزارش خبرنگاران، روزنامه ابولا پرتغال اعلام نمود الکس تلس مدافع تیم فوتبال پورتو با قراردادی به مبلغ حدود 25 میلیون یورو راهی تیم پاری سن ژرمن فرانسه می گردد و جدایی موسی مارگا مهاجم مالیایی هم از پورتو قطعی است.

12 مرداد 1399

کتابستان معرفت داستانی واقعی از زندان های بحرین را به ایران می آورد

به گزارش خبرنگاران؛ آژانس ادبی دایره مینا حق انتشار کتاب جَو را برای انتشارات کتابستان معرفت از ناشر بحرینی این کتاب خریداری کرد.

12 مرداد 1399
تعداد: (962)