کسب و کار

بهترین تورهای امروز؛ 14 اردیبهشت 1395

امروز در بخش بهترین تورهای روز، از تورهای کشورهای همسایه چون تور ترکیه و تور ارمنستان گرفته تا تمدن کهنی همچون چین را به شما معرفی می کنیم، به این امید که بتوانید بهترین تورها را با بهترین قیمت ها بیابید. با خبرنگاران همراه باشید.

29 دی 1400

شرایط اقتصادی ایران اوایل دوران قاجار چگونه بود؟

زندگی امروز- بررسی شرایط دستمزدها و قیمت اقلام در اوایل سلطنت قاجار نشان می دهد شرایط زندگی مردم در این دوره، یعنی پایان دوره زندیه و آغاز دوره قاجار، شرایط مناسبی بوده است.

18 دی 1400

تور هلند ارزان: تور هلند: سفر با دوچرخه از هلند تا اندونزی به روایت یک توریست

کوئن فن هوت، جوان هلندی در آغاز دهه سوم زندگی تصمیم می گیرد از روتین و روزمرگی فرار کرده و به سفری مجذوب کننده از هلند تا اندونزی آن هم با دوچرخه برود. او که عاشق دوچرخه است ایران را نیز به عنوان یکی از کشورهای مسیرش انتخاب می کند.

13 دی 1400

اندازه صادرات نفت ایران به کره جنوبی صفر شد

تهران (پانا) - آمارهای اولیه گمرک کره جنوبی نشان داد کره جنوبی در ماه اکتبر از ایران هیچ نفتی وارد نکرده است.

9 دی 1400

ایجاد و توسعه 3 ناحیه صنعتی در اصفهان و لرستان

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، ایجاد یک ناحیه صنعتی نو در استان اصفهان و توسعه 2 ناحیه صنعتی در استان های اصفهان و لرستان را به تصویب رساند.

4 دی 1400

کوشش در راستا تجاری سازی فناوری، حمایت از 50 نوع نو گیاهان دارویی

توسعه تکثیر و حفظ انواع و طبقه های انواع بذر و اندام قابل تکثیر گیاهان دارویی اولویتی است که با حمایت از شرکت های خلاق، راه سلامت را به جامعه هموار می نماید.

1 دی 1400

اختصاص 40 درصد اعتبارات اشتغال مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی به بانک ملی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: 40 درصد اعتبارات اشتغال در نظر گرفته شده برای مددجویان به بانک ملی خراسان شمالی اختصاص یافته است.

18 آذر 1400

ارزش واقعی سهام عدالت؟

خبرنگاران- آنالیز قیمت ها حاکی از آن است که ارزش اولیه سهام عدالت تحت تاثیر فرایند نزولی بازار سرمایه باز هم کاهشی شده و درحالی که ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه 492 هزار تومانی حدود یک ماه قبل بیش از 13 میلیون تومان بود، اکنون به حدود 11 میلیون تومان...

7 آذر 1400

فروش فوق العاده 5 محصول سایپا از امروز 3 آبان 1400

گروه خودروسازی سایپا با هدف ایجاد آرامش در بازار، توزیع مناسب و بدون واسطه خودرو، فروش فوق العاده 5 محصول خود را از امروز شروع می نماید.

4 آذر 1400

مقاله: خانه های 1 دلاری در ایتالیا

شما در شهر سامبوکا در ایتالیا مییراث بسیاری از قوم زابوت را خواهید دید؛ حتی این موضوع را می توانید از اسم خیابان ها و محله هایی که در این شهر وجود دارد هم دریافت کنید. از سوی دیگر بعضی غذاها و سنت های منطقه نیز همان سنت های عربی است که به یادگار باقی مانده...

21 آبان 1400

تور اروپا: فروش اوراق؛ آسیب زا یا راهگشا؟ ، کام شیرین اروپایی ها با عسل اصفهان، جنجال برای خدمت یا قدرت؟

تصاویری از نیم صفحه نخست روزنامه های استانی مورخ یکشنبه هجدهم مهر ماه را مشاهده می کنید.

11 آبان 1400

آیپد ایر نو از نمایشگر اولد سامسونگ استفاده نخواهد کرد

بر اساس یک گزارش تازه، اپل برای نسل بعدی آیپد ایر از نمایشگر اولد ساخت سامسونگ استفاده نخواهد کرد. منابع مطلع می گویند این تصمیم به خاطر تک لایه بودن این نمایشگر یا مسائل مربوط به سوددهی یا هردوی این موارد اتخاذ شده است.

16 مهر 1400

قیمت گوشت در 31 شهریور 1400 (لیست قیمت)

به گزارش خبرنگاران، قیمت انواع گوشت قرمز در سی و یکم شهریور 1400 به توضیح زیر است.

10 مهر 1400

خواص و مزایای درمانی کاکائو

پودر کاکائو از تخم درخت کاکائو تهیه می گردد. کلمه کاکائو برای درخت، لوبیای آسیاب شده و پودر آن مورد استفاده قرار می گیرد. این تخم ها درون غلاف می رویند. در هر غلاف حدود 20 تا 60 عدد تخم وجود دارد که آن را لوبیا می نامند. لوبیا ها حاوی 40 تا 50 درصد چربی هستند...

9 مهر 1400

برترین طراح جلد کتاب و مجله در ایران کیست؟

طراحی جلد کتاب و مجله یکی از دغدغه های مهم ناشران و فراوری کنندگان مجلات می باشد. اگر شما هم برای خرید کتاب یا مجله به کتاب فروش رفته باشید، یکی از مهمترین عواملی که تعداد ار ترغیب به خواندن کتاب یا مجله می نماید، طراحی روی جلد آن است. فروش کتاب به طراحی...

4 مهر 1400

اثر نوسانات نرخ دلار بر سرمایه گذاری کوتاه مدت در بورس

تهران (پانا) - مدیرعامل بورس تهران درباره سینگال هایی که نرخ دلار به بازار سرمایه می دهد، گفت سهامدارانی که نگاه کوتاه مدت به بورس دارند، از این مدل تبعیت می نمایند و بحثی که از سال گذشته مطرح شد، ارزش جایگزینی شرکت ها است که تغییرات نرخ دلار هم در سودآوری...

2 مهر 1400

تارار در بازار آزاد 890 میلیون تومان!

تهران (پانا) - فروش خودروی تارا به بازار آزاد هم رسید. آن هم با قیمت های کاملا متفاوت و با اختلاف بسیار زیاد. عاملی که نشان می دهد قیمت بازار آزاد خودروی تارا هنوز تعیین نشده است. اما قیمت تارا در بازار آزاد چقدر است؟

30 شهریور 1400

قیمت خودرو امروز 14 شهریور 1400 ، پژو پارس و تیبا گران شدند

به گزارش خبرنگاران، در بازار روز شنبه بازار خودروهای داخلی با ثبات قیمت همراه بود و بسیاری از خودروها تغییر قیمتی را ثبت نکردند. در بازار دیروز خودروهای پژو پارس و گروه تیبا با افزایش قیمت همراه بودند.

15 شهریور 1400

70 درصد از دفاتر خدمات گردشگری در فارس تعطیل یا نیمه تعطیل است

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی فارس گفت: با شیوع بیماری کرونا 70 درصد از دفاتر خدمات گردشگری در فارس تعطیل و یا نیمه تعطیل و حدود 90 درصد از بانوان شاغل در این دفاتر بیکار شدند.

14 شهریور 1400

آغاز به کار پایلوت های مهاجرتی تازه کانادا مخصوص پرستاران خانگی

همانطور که در خبرهای قبل به عرض همراهان گرامی خبرنگاران رسید، کانادا از پایلوت های مهاجرتی تازه ویژه پرستاران خانگی رونمایی کرده است و اکنون از درخواست متقاضیان استقبال می کند. این دو پایلوت مهاجرتی به ترتیب Home Child Care Provider Pilot و Home Support Worker Pilot نام دارند...

12 شهریور 1400
تعداد: (225)