جشن افتتاح سرزمین داستان اسباب بازی در سرزمین دیزنی شانگهای

به گزارش مجله آرنا، جشن افتتاح سرزمین انیمیشن داستان اسباب بازی (Toy story) با حضور مهمانانی از همه جای چین و جهان در سرزمین دیزنی شانگهای با شکوه تمام برگزار گردید.

جشن افتتاح سرزمین داستان اسباب بازی در سرزمین دیزنی شانگهای

با تور چین ارزان سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

سرزمین دیزنی شانگهای در سال 2016 افتتاح شده است و سال جاری میزبانی اولین سرزمین دیزنی مخصوص داستان سرزمین اسباب بازی های شرکت انیمیشن سازی پیکسار شد. این مجموعه اولین قسمت از پروژه توسعه سرزمین دیزنی شانگهای است که به تازگی شروع شده است.

مدیر عامل اجرایی سرزمین دیزنی در شانگهای به مجله آرنا گفت:

ما از استقبال گرم مردم چین، تشکر می کنیم و با آغوش گرم آن ها را پذیرا هستیم. این استقبال نشان از رضایت و خشنودی آن ها از تاسیس سرزمین دیزنی است. این پروژه یکی از بزرگ ترین و پیروز ترین پروژه های پارک شهری ما بوده است. افتخار می کنیم که این سازه توانسته است توجه جهان را به خودش جلب کند، امروز توانسته ایم مجموعه جدیدی برای جلب رضایت مردم چین و مهمانان مان از همه جهان، با عنوان سرزمین اسباب بازی پیکسار، اضافه کنیم.

پارک دیزنی شانگهای پیروز ترین پروژه در نوع پارک های موضوعی (Theme) است. پروژه ساخت مجموعه سرزمین اسباب بازی، پنج ماه پس از افتتاح قسمت اصلی پارک، تصویب شد. این زمان کم برای کسب اعتماد شرکت دیزنی به بازارمشتری، نشان از استقبال بی نظیر مردم چین و اطمینان دیزنی از سرمایه گذاری در این پروژه است.

بر اساس محبوبیت کارتون داستان اسباب بازی در بین مردم، سرزمین هفتم جدید دیزنی شانگهای مسلما شلوغ ترین و پرطرفدارترین قسمت خواهد بود. سرزمینی رنگارنگ که به شما و دوستان تان حس تبدیل شدن به یک اسباب بازی خنده دار، می دهد. وودی، باز و دیگر شخصیت های داستان اسباب بازی دوباره زنده می شوند و در سرزمین جدید خودشان بازی خواهند کرد. این سرزمین کمی با دیگر جاهایی که قبلا به جهان آمده بودند فرق دارد، سه مکان جدید به نام های مسابقه رکس، چرخش سلینکی سگ، جاذبه وودی نیز به دیدنی های دیگر سرزمین داستان اسباب بازی ها اضافه شده است. بقیه سازه ها همانند دیگر سرزمین های دیزنی است که شامل کافه و رستوران می گردد.

داستان اسباب بازی موضوع مناسبی برای گسترش سرزمین دیزنی شانگهای از طریق کاراکتر ها و داستان هایی که در میان مردم چین می تواند محبوب باشد، است. دیزنی شانگهای اولین هتل با تم موضوعی سرزمین اسباب بازی در سراسر جهان را خواهد داشت. مسلما برای باز لایتیر این سرزمین محبوب ترین کر ه ای است که قدم بر روی آن می گذارد و پیشرفته ترین سیستم هدف گیری را بین همه نمونه های مشابه خودش خواهد داشت.

انیمیشن داستان اسباب بازی افتخارات زیادی در چین به دست آورده است. داستان انیمیشن 3، توانست پرفروش ترین شماره در بین شماره های داستان اسباب بازی گردد و داستان اسباب بازی در اولین اکرانش رکورد، پرفروش ترین فیلم سینمای چین در طی دو دهه اخیر را شکست.

حدود بیست سال است که شرکت پیکسار، هواداران خودش را به سمت پارک های دیزنی می کشاند، این روند از سال 1998 با افتتاح اولین پارک موضوعی با عنوان سفیه باز لایتیر شروع شد و تا سال 2012 و افتتاح شهر ماشین ها ادامه داشت. شخصیت های کارتونی پیکسار به پارک ها جذابیت خاصی اعطا می نمایند.

هم زمان با 20 سالگی شرکت پیکسار، سال 2018 در پارک های دیزنی، سال پیکسار نام گذاری شده است و به همین دلیل در سرزمین های دیزنی در سراسر جهان، افتتاحیه های زیادی مربوط به داستان اسباب بازی در طول سال انجام خواهد شد تا مردم بیشتر از قبل با این مجموعه ها آشنا شوند.

منبع: کجارو / traveldailynews.asia
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 353

به "جشن افتتاح سرزمین داستان اسباب بازی در سرزمین دیزنی شانگهای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن افتتاح سرزمین داستان اسباب بازی در سرزمین دیزنی شانگهای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید