رابعه اسکویی: ایفای نقش های تکراری بس است

به گزارش مجله آرنا، رابعه اسکویی بازیگر سریال مستوران درباره نقش خود در این سریال و نحوه همکاری اش با این مجمموعه توضیحاتی ارایه کرد.

رابعه اسکویی: ایفای نقش های تکراری بس است

به گزارش مهر، رابعه اسکویی بازیگر شخصیت طلا در سریال مستوران درباره نقش خود در این مجموعه و پیوستنش به آن به خبرنگار مهر شرح داد: سید جمال سیدحاتمی (کارگردان) و حمیده مقدسی (مسئول انتخاب بازیگران) از دوستان قدیمی من هستند، البته علت انتخابشان را نمی دانم، ولی وقتی این دوستان من را انتخاب کردند، حتماً احساس کردند که می توانم از پس این نقش بربیایم.

وی ادامه داد: برای هر بازیگری نقش های متفاوت یک انگیزه است برای بهتر شدن، یاد گرفتن و به وجود آوردن کاراکتری تازه. من هم خیلی مشتاقانه بازی در این سریال را انتخاب کردم.

اسکویی با اشاره به چالش های خود برای ایفای نقش ساحره توضیح داد: این نقش بسیار از من فاصله داشت، او زنی است که به راحتی جان آدم ها را می گیرد، همه مردم را مریض می نماید و شخصیتی است که از من کاملاً دور است، به همین علت هم برای من سخت بود که به نگاه ها و مدل دیالوگ گفتن های این شخصیت برسم و این مسئله فشار زیادی را روی من وارد می کرد. البته طراحی گریم و لباس نیز به شدت به من یاری می کرد برای نقش آفرینی بهتر شخصیت طلا.

وی در پاسخ به اینکه چه بازخورد هایی پس از پخش مستوران داشته است؟ گفت: خوشحالم که مردم کار را تماشاد و دوست داشتند، ولی چند روز پیش اتفاق جالبی برای من رخ داد که موقعیت بامزه ای ایجاد کرد. با عینک و ماسک برای خرید به فروشگاه نزدیک خانه مان رفته بودم، که متوجه شدم دو نفر داشتند در خصوص سریال مستوران و به طور خاص نقش من صحبت می کردند و می گفتند پس رابعه اسکویی کجاست، چه زمانی وارد سریال می گردد؟ من آنجا کمی خندیدم و گفتم به خدا من آمدم چطور من را نشناختید! و بعد شرح دادم که من شخصیت طلا هستم. در کل خوشحالم این نقش تبدیل به شخصیتی شد که با نقش های قبلی من که مردم عادت به تماشا آن ها داشتند، فرق دارد.

وی درباره ایفای نقش های تکراری مطرح کرد: ما باید به همه بازیگران فضا بدهیم، من خودم واقعاً خسته شدم، بس است. من کار انتخاب بازیگر و بازیگردانی هم انجام می دهم و معتقدم که به بازیگران تازه در این حرفه نیاز داریم، چون از هر بازیگر مثلاً 4 تا نداریم که شما برای انتخاب بین آن ها مردد بمانید. شما وقتی شخصیت اثر را می بینید، حس می کنید فقط مثلاً یک بازیگر است که به مدل این کاراکتر نزدیک است. این خیلی اتفاق بدی است و برای همین بازیگران از این سریال به آن سریال یا فیلم های سینمایی می فرایند. به نظر من مستوران این طور نیست و من دوست دارم با همه سریال هایی که در حال حاضر می بینیم فرق دارد و تیم بازیگران خوبی هم دارد.

اسکویی در خاتمه درباره بازیگران ناشناخته سریال نیز اعلام کرد: معتقدم که چشم عادت می نماید. اجازه دهید فصل دوم آن آماده گردد، بعد چشم ها عادت می نماید روی همین شخصیت های تازه. این واقعیتی است که من همیشه به آن اعتقاد دارم و یاد گرفتم به همه چیز عادت می کنیم و این هم خوب است هم بد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 مرداد 1401 بروزرسانی: 8 مرداد 1401 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 2031

به "رابعه اسکویی: ایفای نقش های تکراری بس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابعه اسکویی: ایفای نقش های تکراری بس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید