شرط مهم برای تمدید قرارداد قایدی با استقلال

به گزارش مجله آرنا، مهدی قایدی مهاجم 25ساله تیم استقلال که در تیرماه سال آینده قرارداد قرضی اش با استقلال به سرانجام می رسد در هفته های اخیر بار دیگر به بازیکن محبوب و تاثیرگذار طرفداران و استقلال تبدیل شده است.

شرط مهم برای تمدید قرارداد قایدی با استقلال

انتشار گزارش هایی در رابطه با تمایل ترانسفر شدن دوباره این بازیکن از سوی خودش و اظهار تمایل چند تیم حوزه خلیج فارس برای جذب این مهاجم از باشگاه شباب الاهلی موجب شد تا طرفداران تیم استقلال باشگاه رابابت حفظ این بازیکن تحت فشار بگذارند.

طرفداران استقلال در فضای مجازی با اشاره به عملکرد خوب مهدی قایدی در ترکیب این تیم از فتح الله زاده می خواهند که هر طور شده قرارداد قرضی او را تمدید کند.

در همین باره آگاه شدیم باشگاه استقلال نیز درصدد برآمده تا با بهره گیری از ارتباطات خوبی که با باشگاه شباب الاهلی دارد شرایطی فراهم کند که قرارداد قرضی یک ساله قایدی به مدت یک سال دیگر تمدید گردد.

از طبقه پنجم باشگاه استقلال خبر می رسد مذاکرات اولیه با طرف اماراتی در این زمینه استارت خورده و این احتمال زیاد است که قایدی یک فصل دیگر هم برای استقلال توپ بزند.

شنیده ها در این خصوص حاکی از آن است که باشگاه شباب الاهلی که در حال حاضر مبلغی را بابت انتقال قرضی قایدی از استقلال طلب دارد شرط نموده پیش از آغاز مذاکره برای تمدید قرارداد قرضی قایدی، باشگاه استقلال باید حسن نیتش رابا پرداخت مبلغ انتقالی این بازیکن ثابت کند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اسفند 1401 بروزرسانی: 2 اسفند 1401 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 2137

به "شرط مهم برای تمدید قرارداد قایدی با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط مهم برای تمدید قرارداد قایدی با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید