شکستگی لوله آب در پی گودبرداری در گرگان

به گزارش مجله آرنا، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از شکستگی لوله آب در پی گودبرداری اطلاع داد.

شکستگی لوله آب در پی گودبرداری در گرگان

به گزارش مجله آرنا از گرگان، موسی الرضا صفری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان گفت: حوالی ساعت 17 عصر امروز گزارشی مبنی بر ترکیدگی لوله اصلی آب در سه راه تابلو به سازمان آتش نشانی گرگان اعلام شد.

او اضافه کرد: با هماهنگی ستاد فرماندهی یک تیم عملیاتی از ایستگاه شماره سه به محل حادثه اعزام شدند.

صفری گفت: با حضور تیم عملیاتی مشاهده شد که در حین گودبرداری در پروژه سه راه تابلو خط لوله اصلی آب دچار ترکیدگی شده و باعث ریزش مقداری از دیواره جنب گودبرداری شده بود.

او ادامه داد: با توجه به حجم بسیار زیاد آب خارج شده از لوله مذکور، با همکاری آتش نشانی و با استفاده از پمپ های لجن کش و کف کش، نسبت به تخلیه آب اقدام شد.

کبیر ناظر اجرای این طرح هم در این باره گفت: بعد از تماس نگهبان این طرح آگاه شدیم در پی شکستگی لوله حجم زیادی از آب وارد منطقه گودبرداری شده است.

او اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب با تاخیری 45 دقیقه ای در صحنه حاضر شدند، اما نتوانستند شاه لوله را ببندند و ما با یاری بیل محل شکستگی را حفر کردیم تا شکستگی لوله تعمیر گردد.

کبیر ادامه داد: مقدار آبی که درون این منطقه گودبرداری جمع شده است 2 متر ارتفاع دارد و سه کف کش در حال کشیدن آب از این منطقه هستند.

او اضافه کرد: متاسفانه آب جمع شده درون منطقه گودبرداری پایه های طرح را اشباع نموده است و تحمل نیروی آن را کاهش داده است.

کبیر ادامه داد: سازه نگهبان ما کاملا سالم بوده است، اما آبی که از لوله شکسته شده جاری شده بود دیواره این سازه ها را شل نموده است و برای اینکه این دیواره دوباره به استحکام برسد کار شبانه روزی می طلبد.

ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1838

به "شکستگی لوله آب در پی گودبرداری در گرگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکستگی لوله آب در پی گودبرداری در گرگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید