عکس هایی با حضور ناگهانی حیوانات

به گزارش مجله آرنا، وبسایت روزیاتو - فروغ بیداری: حتما در شبکه های اجتماعی عکس هایی را دیده اید که یک حیوان یا انسان در لحظه ثبت عکس وارد کادر شده و آن را خراب نموده یا جلوه ای خنده دار به آن بخشیده اند. این اتفاق را اصطلاحا فوتوبمب کردن می گویند. یعنی یک سوژه اضافی درست در لحظه فشار کلید شاتر، در کادر ظاهر شده و داستان اصلی عکس را تغییر می دهد یا نگاه ها را از سوژه اصلی به خود معطوف می نماید.

عکس هایی با حضور ناگهانی حیوانات

نادیا آلی، غواص کانادائی در حالی که مشغول شنا در زیر آب های تونگا بوده و قصد داشته از خودش سلفی بگیرد، یک ماهی 40 تنی وارد کادر شده و داستانی دیگر برای عکس او رقم می زند.

یک گردشگر آمریکائی به نام توماس چان، در سفر خود به سافاری آفریقای جنوبی، وقتی قصد داشته از خودش و فیلی که در فاصله از وی قرار داشته، سلفی بگیرد، حیوان به طور ناگهانی نزدیک شده و موجب وحشت زیاد این جوان 20 ساله می گردد.

استیو همر 38 ساله برای خواستگاری از تیلور مک کی 26 ساله، آکواریوم Ripley در تورنتو را انتخاب نموده و از یک غواص خواسته بود تا تابلوئی که جمله آیا با من ازدواج می کنی؟ روی آن نوشته شده بود را در دست بگیرد. وقتی تیلور با این صحنه روبرو می گردد، استیو روی یک پا زانو زده و حلقه نامزدی را به وی پیشکش می نماید. دوستان آنها هم از این صحنه عکاسی می نمایند. اما پس از مرور عکس ها متوجه می شوند دقیقا در لحظه اصلی این خواستگاری، یک سفره ماهی روی نوشته تابلو را پوشانده و مانع از دیده شدن آن در عکس شده است.

دان موزر که روزهای آخر بارداری خود را سپری می نموده، در ساحل آتلانتیک فلوریدا ایستاده تا یک عکس ماندگار ثبت کند که یک دلفین در میان آب ها موجب فتوبمبینگ می گردد. البته شکار لحظه بسیار هنرمندانه ای محسوب می گردد.

دیوید بلیس، پسرش جیکوب را به مزرعه کوچکی در نورث ولز برده بود تا از نزدیک شاهد غذا دادن به اسب ها، خوک ها و دیگر حیوانات بوده و خودش نیز این کار را امتحان کند. هنگامی که می خواسته اند یک عکس سلفی از خودشان بگیرند، متوجه می شوند که یکی از اسب ها نیز همچون آنها لبخند زده و در کادر حضور دارد.

هنگام عکاسی از مانور هوایی زیبا و منظم جت های قرمز ارتش در آمریکا، ناگهان یک مرغ دریایی در کادر ظاهر شده و موجب خنده دار شدن عکس می گردد.

در این تصویر، عکاس می خواسته از ساحل زیبای کیپ تاون در آفریقای جنوبی عکس بگیرید که درست هنگام فشار کلید شاتر این بابون در کادر ظاهر شده و داستانی دیگر را رقم زده که اتفاقا بسیار هم جالب از آب درآمده است.

گردشگر 34 ساله ای که قصد داشته از سایت میراث جهانی ماچو پیچو عکاسی کند، با یک مهمان ناخوانده در عکس روبرو می گردد؛ یک لاما. این فرد آمریکایی بیان داشته که وقتی داشتم عکس می گرفتم، لاما در حال چریدن بودن که ناگهان برخواسته و همزمان با فشار کلید شاتر، صورتش در عکس ثبت شد.

ملیسا برانت و همسرش در سال 2009 برای گردش به پارک ملی بانف کانادا رفته و درست لحظه ای که می خواهند خاطره حضور خود در آنجا را ثبت نمایند، با حضور یک سنجاب دوست داشتنی در کادر متعجب می شوند.

در سال 2012 میلادی، وقتی گروه دانش آموزان داوطلب در ساحل کاستاریکا می خواسته اند عکس یادگاری ثبت نمایند، یک تنبل روی به روی لنز ظاهر شده و این عکس را خراب نموده است.

گردشگران در حیات وحش زیمباوه به شدت غرق عکاسی خود از زاویه روبه رو هستند و حواسشان نیست که یک فیل غول پیکر پشت سرشان ایستاده و نظاره گر عکاسی آنهاست.

این گوریل گرسنه نیز در باغ وحش استرالیا موجب خنده دار شدن عکس این دو دختربچه شده است.

یک دلفین در آکواریوم ملی بالتیمور در این عکس خانوادگی حضور به هم رسانده است.

درست در لحظه ای که والدین این کودک در حال عکاسی از وی در کنار کانگوروها بوده اند، یک کانگرو وسط کادر پریده و عکس را خراب نموده است.

منبع: برترین ها
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 448

به "عکس هایی با حضور ناگهانی حیوانات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس هایی با حضور ناگهانی حیوانات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید