لزوم توجه به ورزش های زمستانی در اردبیل

به گزارش مجله آرنا، مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل گفت: رونق و توسعه ورزش های گردشگری و به ویژه ورزش زمستانی در استان یکی از موارد بسیار حائز اهمیت است چرا که اردبیل یک منطقه سردسیر محسوب می شود و نباید به ورزش های تابستانی اکتفا کرد.

لزوم توجه به ورزش های زمستانی در اردبیل

به گزارش مجله آرنا به نقل از فارس، سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل، امروز یکشنبه 25 خرداد در گفت وگو با مجله آرنا اظهار کرد: رونق و توسعه ورزش های گردشگری و به ویژه زمستانی در استان یکی از موارد بسیار حائز اهمیت است چرا که اردبیل یک منطقه سردسیر محسوب می شود و نباید به ورزش های تابستانی اکتفا کرد.

وی اضافه نمود: وجود 5 پیست اسکی در استان اردبیل تحولی بزرگ در صنعت گردشگری ورزشی و نیز علاقه مردم به رشته ورزشی اسکی خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان نمود: با سرمایه گذاری در حوزه ورزش شاهد رشد و شکوفایی رشته های ورزشی به خصوص اسکی روی چمن و اسکی روی برف در استان اردبیل خواهیم بود.

انوشیروانی گفت: پیست های اسکی شابیل، اندبیل خلخال و اوجور سرعین که با تسهیلات مناسب در حال اجراست در نوع آب و هوا و شرایط محل دو منظوره طراحی می شود و در نوع خود کم نظیر خواهند بود.

وی شرح داد: این 2 پیست اسکی هم نیاز به توسعه زیرساخت دارند که برای پیست اسکی روی چمن فندقلو تجهیزات تله اسکی خریدار شده و بعد از توسعه زیرساخت و مسطح شدن زمین پیست نصب خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1025

به "لزوم توجه به ورزش های زمستانی در اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم توجه به ورزش های زمستانی در اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید