معرفی نفرات برتر رقابت های تکواندو شرق استان کرمان

به گزارش مجله آرنا، مسابقات تکواندو شرق استان کرمان که به مناسبت هفته جوان و اعیاد شعبانیه در نرماشیر، برگزار شده بود با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد.

معرفی نفرات برتر رقابت های تکواندو شرق استان کرمان

عبدالحامد دریجانی، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان نرماشیر در گفت و گو با خبرنگار ، گفت: مسابقات تکواندو شرق استان کرمان به مناسبت هفته جوان و اعیاد شعبانیه، با حضور بیش از 94 تکواندوکار به میزبانی نرماشیر در سالن ورزشی این شهرستان برگزار گردید.

وی اضافه نمود: در انتها این رقابت ها که به همت اداره ورزش و جوانان و هیئت تکواندو شهرستان نرماشیر برگزار گردید، نتایج زیر حاصل شد:

خردسالان

وزن 20 کیلوگرم

مقام اول: مهدی اسدآبادی

مقام دوم: محمد مهدی اماندادی

مقام سوم: طا ها علی محمدی

وزن 22 کیلوگرم

مقام اول: یاسین زمانیان

مقام دوم: ابوالفضل طهانی

مقام سوم: فاضل مدرس

وزن 24 کیلوگرم

مقام اول: امیرمحمد شهیکی

مقام دوم: رضا عزیزابادی

مقام سوم: ابوالفضل میرزاده

وزن 26 کیلوگرم

مقام اول: امیررضا ترک ابادی

مقام دوم: امیرعلی ترک ابادی

مقام سوم: جواد مدرس و امیراحمد رمضانیان

وزن 28 کیلوگرم

مقام اول: امیرعباس رستم زاده

مقام دوم: طا ها عباسپور

مقام سوم: امیرمحمد افخمی و آرش علی بافقی

وزن 30 کیلوگرم

مقام اول: امیر رضائیان

مقام دوم: امیرعلی قائم آبادی

مقام سوم: امیرعلی درویشی

وزن 32 کیلوگرم

مقام اول: محمدحسین غلامی مقام اول

مقام دوم: ابوالفضل عزیزی مقام دوم

مقام سوم: سیدمحمدفاضل صفوی و علیرضا کامرانزاده

وزن 34 کیلوگرم

مقام اول: امیرمهدی شهابی

مقام دوم: سپهر کریمی

مقام سوم: شهرام شهیکی و محمدمهدی موسوی

وزن 38 کیلوگرم

مقام اول: آرش عزیزآبادی

مقام دوم: امیررضا جباریان

مقام سوم: پارسا نعمتی و امیرمحمد محمدی تبار

وزن 40 کیلوگرم

مقام اول: محمد بهزادی

مقام دوم: محمدرضا حمیدزاده

مقام سوم: مهدی عزیزآبادی

نونهالان

وزن 33 کیلوگرم

مقام اول: عرفان ابراهیم آبادی

مقام دوم: حامد پورحسن خانی

مقام سوم: امیرحسین صابری و امیررضا کامرانزاده

وزن 41 کیلوگرم

مقام اول: علی منظری

مقام دوم: رضا جلال آبادی

مقام سوم: محمدامین محمدآبادی

نوجوانان

وزن 49 کیلوگرم

مقام اول: محمد اسدابادی

مقام دوم: محمدنبی رستم زاده

مقام سوم: مهدی وکیلی

وزن 53 کیلوگرم

مقام اول: مازیار حمیدی پور مقام اول

مقام دوم: میلاد شعبانی مقام دوم

مقام سوم: محمد مهدی رهگویی

وزن 65 کیلوگرم

مقام اول: امیررضا شهابی

مقام دوم: محمد شهیکی

مقام سوم: مهدی پورحسن خانی

وزن 80 کیلوگرم

مقام اول: هادی رستمی

مقام دوم: امیر حسین رمضانی

مقام سوم: محمدحسن ناروئی

ب

انتها مسابقات تکواندو شرق استان کرمان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 99

به "معرفی نفرات برتر رقابت های تکواندو شرق استان کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی نفرات برتر رقابت های تکواندو شرق استان کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید