مقاله: پارک مرلیون (سنگاپور)

به گزارش مجله آرنا، مسافران تور سنگاپور برای رسیدن به پارک مرلیون می توانند از مترو شهر استفاده کنند. در ایستگاه Raffles Place از قطار پیاده شده و از خروجی H بیرون بیایید و به سمت هتل فولرتون حرکت کنید. پارک درست پشت سر این هتل قرار گرفته است.

مقاله: پارک مرلیون (سنگاپور)

مرلیون تجسمی واقعی از گذشته پر افتخار این شهر است؛ زمانی که تنها یک دهکده ماهیگیری کوچک بود. محوطه اطراف مجسمه مرلیون، پارک مرلیون را تشکیل می دهد، پارکی که در زمان حال حاضر به یکی از محبوب ترین جاذبه های شهر در میان مسافران تور سنگاپور تبدیل شده است؛ اما قدمت این پارک به 1964 بر می گردد. در ابتدا مجسمه مرلیون در دهانه رودخانه سنگاپور نصب شده بود، با این حال بعد از توسعه و مدرن شدن سریع شهر، این مجسمه دیگر از محل مارینا بی قابل رویت نبود. در نتیجه مسئولان تصمیم گرفتند مجسمه را به مکانی که هم اکنون در آن قرار دارد منتقل کنند. در سال 2009 مجسمه مرلیون بر اثر اصابت صاعقه به چندین تکه تقسیم شد، اما در نهایت در سال 2012 بازسازی شد و هم اکنون استوار رو به خلیج مارینا بی ایستاده است.

پارک مرلیون پر از تفریح و شادی است، به خصوص برای بچه ها. چندین بخش تفریحی در پارک وجود دارند که می توانند اوقاتی خوش برای تمام اعضای خانواده را رقم بزنند. بازدید از این بخش شهر در تور سنگاپور، بدون گرفتن عکس از مجسمه افسانه ای مرلیون کامل نمی شود؛ این محل بعد از غروب آفتاب حال و هوایی جادویی پیدا می کند و بهترین زمان برای گرفتن عکس را در اختیارتان قرار می دهد. این پارک همچنین محلی عالی برای آشنا شدن با حال و هوای این شهر و زندگی روزمره مردمانش است. در اینجا گردشگران می توانند کمی از هیاهو و شلوغی شهر دور شده و از فضای آرام و دلپذیر اطرافشان لذت ببرند. نسیم خنک دریا، سکوت قابل ستایش و جو آرامش بخش، این پارک را به یک مقصد بی چون و چرا در این شهر تبدیل می کنند. پارک مرلیون همچنین یکی از معدود مکان ها در شهر است که گردشگران می توانند نمایش محبوب نور و آب در محل هتل مارینا بی سندز را به خوبی ببینند.

منبع مقاله: پارک مرلیون (سنگاپور)

انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1816

به "مقاله: پارک مرلیون (سنگاپور)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پارک مرلیون (سنگاپور)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید