ملی پوشی که به خاطر بدهی کمانش را فروخت!

به گزارش مجله آرنا، دارنده مدال طلای کاپ آسیا تایلند در کامپوند زنان گفت: همسرم به خاطر شرایط بد مالی و هزینه های سنگین زندگی مجبور شد کمانش را بفروشد تا بدهی هایش را پرداخت کند.

ملی پوشی که به خاطر بدهی کمانش را فروخت!

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

پریسا براتچی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که با بازگشت اسماعیل عبادی به تیروکمان به عنوان مربی تیم کامپوند آیا شما و مجید قیدی تصمیمی برای بازگشت به تیم ملی دارید یا خیر؟ اضافه کرد: من خوشحالم فردی در راس تیم ملی قرار گرفته که ورزشکاری باتجربه بوده و همواره عملکرد پیروزی داشته است، امیدوارم در عرصه مربیگری نیز پیروز باشد.

وی گفت: برای بازگشت به تیم ملی هرچند عبادی قبل از برگزاری انتخابی تیم ملی با من و مجید قیدی صحبت کرد و از ما درخواست کرد که در انتخابی شرکت کنیم اما فعلا به خاطر شرایط مالی برنامه ای برای بازگشت به تیم ملی نداریم. در حال حاضر از نظر مالی در شرایطی نیستیم که بدون دغدغه و با آرامش بخواهیم در تیم ملی تیر بزنیم.

دارنده مدال طلای کاپ آسیا تایلند شرح داد: من زمانی می توانم در تیم ملی با عشق تیر بزنم که دغدغه مالی نداشته باشم، وقتی این حضور درآمدی برای من ندارد با چه انگیزه ای می توانم در انتخابی شرکت کنم و وارد تیم ملی شوم.

براتچی شرح داد: وقتی هزینه اردونشینی به حدی است که کفاف هزینه های زندگی را نمی دهد چگونه می توانم با خیال آسوده تیر بزنم، بنابراین فعلا به این نتیجه رسیدم که از تیم ملی دور بمانم تا شرایط بهتر شود.

وی گفت: همسرم به خاطر بدهی هایی که در شروع زندگی داشتیم مجبور شد کمانش را بفروشد تا بدهی های خود را پرداخت کند. الان هم از نظر مالی در شرایطی نیستیم که بخواهد کمان جدیدی بخرد تا وارد تیم ملی شود. شرایط فدراسیون نیز از نظر مالی خیلی مساعد نیست که بخواهد تجهیزات لازم را برای بازگشت کمانداران به تیم ملی فراهم کند.

عضو پیشین تیم ملی کامپوند اضافه کرد: در حال حاضر شرایط تیم کامپوند به حدی نامناسب است که فعلا کسی انگیزه کافی برای تیر زدن در تیم ملی را ندارد. امیدوارم عبادی بتواند با حضور خود در راس تیم ملی شرایط را به حالت اولیه بازگرداند و تیم ایران دوباره جایگاه خود را در دنیا پیدا کند.

براتچی اضافه کرد: چون کامپوند المپیکی نیست این مساله سبب شده تا در حق کمانداران کامپوند اجحاف شود. البته چون اسماعیل عبادی خود قبلا ورزشکار این رشته بوده شرایط را بهتر درک می کند و قطعا برای بهبود جایگاه این رشته تلاش خواهد کرد.

دارنده مدال طلای کاپ آسیا تایلند اظهار کرد: دغدغه مالی مانع بازگشت من و مجید قیدی به تیم ملی می شود، ما دوست داریم دوباره در تیم ملی تیر بزنیم اما شرایطمان از نظر مالی به گونه ای نیست که به راحتی چنین تصمیمی را بگیریم.

وی در سرانجام تاکید کرد: قیدی به دلیل داشتن عناوین دنیای و آسیایی مدتی است که به دنبال استفاده از قانون استخدام قهرمانان و مدال آوران در وزارت ورزش و جوانان است که البته هنوز به نتایج مثبتی دست پیدا نکرده و در حال پیگیری این موضوع است. امیدوارم زودتر کار استخدام وی در وزارت ورزش به سرانجام برسد تا حدودی ازاین طریق بر مسائل مالی خود غلبه کنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 697

به "ملی پوشی که به خاطر بدهی کمانش را فروخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوشی که به خاطر بدهی کمانش را فروخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید