تور ارزان بلغارستان: مومنی، حضرت قلی زاده و مصطفوی با سهند به جام دانکلوف می فرایند، آذرپیرا و امین طاهری در بلغارستان

به گزارش مجله آرنا، کشتی گیران منتخب مسابقات کشوری در دو وزن 57 و 61 کیلوگرم پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا همراه تیم سهند در جام دانکلوف کشتی می گیرند.

تور ارزان بلغارستان: مومنی، حضرت قلی زاده و مصطفوی با سهند به جام دانکلوف می فرایند، آذرپیرا و امین طاهری در بلغارستان

با ما سفر کنید و با تور ارزان بلغارستان از معماری شگفت انگیز اروپایی دیدن کنید و شهر زیبای صوفیه را ببینید.

به گزارش مجله آرنا، جام بین المللی دانکلوف اواخر بهمن و اوایل اسفند ماه امسال در بلغارستان برگزار می گردد. فدراسیون کشتی با حضور تیم شرکت داروسازی سهند ارس در این مسابقه بین المللی به نمایندگی از ایران موافقت نموده است.

به این ترتیب با هماهنگی کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد و علیرضا رضایی سرمربی تیم سهند ارس، چند تن از کشتی گیران مد نظر مربیان تیم ملی نیز همراه تیم سهند در این جام محک خواهند خورد.

رضا مومنی و داریوش حضرت قلی زاده و محسن مصطفوی که برای اولین بار در مسابقات قهرمانی کشور در گرگان در اوزان 57، 61 و 86 کیلوگرم عناوین برتر را از آن خود کردند و طبق اعلام قبلی کادرفنی تیم ملی قرار است در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نمایند، در این جام همراه با تیم سهند کشتی خواهند گرفت.

یوسف کامرانی، مصطفی قیاسی، مهدی حاجیلوئیان و میثم عبدی نیز دیگر کشتی گیرانی هستند که با نظر کادرفنی تیم ملی در این تورنمنت محک خواهند خورد و باقی نفرات نیز اعضای تیم سهند ارس در لیگ برتر هستند که با این تیم در جایگاه سومی مسابقات قرار گرفتند.

نفرات اعزامی به جام دانکلوف بلغارستان به توضیح زیر است:

57 کیلوگرم: رضا مومنی

61 کیلوگرم: داریوش حضرتقلی زاده

65 کیلوگرم: محمد رمضانپور

70 کیلوگرم: محمد زمانی و یوسفی کامرانی

74 کیلوگرم: امیرحسین حسینی

79کیلوگرم: عبدالله شیخ اعظمی و مصطفی قیاسی

86 کیلوگرم: محسن مصطفوی

92 کیلوگرم: حسین شهبازی و مهدی حاجیلوییان

97 کیلوگرم: امیرعلی آذرپیرا و میثم عبدی

125 کیلوگرم: امین طاهری

مربیان: علیرضا رضایی (سرمربی)، مهدی برائتی، شهرام امید، مصطفی میرعمادیان نیز از سوی کادرفنی تیم ملی آزاد به این جام اعزام می گردد.

مدیر تیم: علی زندی

سرپرست تیم سهند ارس: ساجد صدیق برازنده

علیرضا رضایی سرمربی تیم سهند ارس بعلاوه به مجله آرنا گفت: من از فدراسیون کشتی و بعلاوه آقای برازنده متشکرم که این حرکت مشترک را رقم زدند و قرار است اتفاق خوبی رخ دهد. فدراسیون کشتی هم تمهیدات و همکاری لازم را با تیم سهند داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1400 بروزرسانی: 6 بهمن 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1861

به "تور ارزان بلغارستان: مومنی، حضرت قلی زاده و مصطفوی با سهند به جام دانکلوف می فرایند، آذرپیرا و امین طاهری در بلغارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان بلغارستان: مومنی، حضرت قلی زاده و مصطفوی با سهند به جام دانکلوف می فرایند، آذرپیرا و امین طاهری در بلغارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید