چین از شهروندانش خواست افغانستان را ترک نمایند

به گزارش مجله آرنا، در پی افزایش نا آرامی ها در افغانستان و سقوط چندین شهرستان این کشور به دست طالبان، چین از اتباعش خواست فورا افغانستان را ترک نمایند.

چین از شهروندانش خواست افغانستان را ترک نمایند

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

از ساوث چاینا مورنینگ پست، سفارت چین در کابل با انتشار اطلاعیه ای گفت شهروندان و سازمان های چینی مستقر در افغانستان بعلاوه باید آمادگی اضطراری را در واکنش با شرایط امنیتی شدیدتر و پیچیده تر تقویت نمایند.

در این بیانیه آمده است: شهروندان و سازمان های چینی باید اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهند و آمادگی اضطراری خود را با وخیم تر شدن شرایط تقویت نمایند.

سفارت چین در این اطلاعیه با یاداوری اینکه درگیری ها در افغانستان دائمی است، حملات تروریستی مکرر و اوضاع امنیتی شدیدتر و پیچیده تر می گردد از شهروندان چینی خواست با احتیاط بیشتری و فوراً از کشور به وسیله پروازهای تجاری بین المللی خارج شوند.

براساس آمارهای منتشر شده، در کمتر از دو ماه حدود 60 شهرستان به وسیله طالبان تصرف و یا در درگیری با نیروهای دولتی دست به دست شده است.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1668

به "چین از شهروندانش خواست افغانستان را ترک نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین از شهروندانش خواست افغانستان را ترک نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید