یک معما برای باهوش ها؛ آیا می توانید دختر پنهان شده را در 13 ثانیه پیدا کنید؟

به گزارش مجله آرنا، ما امروز یک معمای سخت برای باهوش ها آماده نموده ایم. اگر فکر می کنید که هوش بالایی دارید در 13 ثانیه دختر پنهان شده در تصویر جنگل را پیدا کنید.

یک معما برای باهوش ها؛ آیا می توانید دختر پنهان شده را در 13 ثانیه پیدا کنید؟

مجله آرنا | توهمات نوری معمولا تصاویر یا ویدئو هایی هستند که معمولا منجر به خطای دید ما می شوند. به بیان دیگر، توهمات نوری زمانی اتفاق می افتند که اطلاعاتی که چشمان ما به مغزمان می فرستند باعث می گردد چیزی را درک کنیم که با واقعیت مطابقت ندارد.

به گزارش مجله آرنا ، توهم نوری معمولا به وسیله پدیده ای به نام پر کردن امکان پذیر می گردد. در واقع مغز انتخاب می نماید که روی کدام بخش از اطلاعات بصری از چشم تمرکز کند. لایه های تصویر بسته به فوکوس چشم ما ممکن است متفاوت نشان داده شوند.

یک فرد ممکن است عناصری از یک تصویر را درک کند که به علت توهمات فیزیولوژیکی واقعاً وجود ندارند. اما زمانی که با دقت به تصویر خیره می شوید، لایه دیگری از تصویر ظاهر می گردد.

مشاهده توهمات نوری یک تکنیک عالی برای آموزش فکر است. در حقیقت توهمات نوری به شما یاری می نماید تا توانایی های شناختی و مشاهده ای خود را بهبود ببخشید.

ما امروز یک معمای سخت برای باهوش ها آماده نموده ایم. اگر فکر می کنید که هوش بالایی دارید در 13 ثانیه دختر پنهان شده در تصویر جنگل را پیدا کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای دختر پنهان در جنگل

اگر تصویر را برعکس کنید دختر پنهان شده در جنگل را خواهید دید.

منبع: فرادید
انتشار: 18 بهمن 1401 بروزرسانی: 18 بهمن 1401 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 2131

به "یک معما برای باهوش ها؛ آیا می توانید دختر پنهان شده را در 13 ثانیه پیدا کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک معما برای باهوش ها؛ آیا می توانید دختر پنهان شده را در 13 ثانیه پیدا کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید