آیا جلسات شورای شهر تهران در هفته آینده برگزار می گردد؟

به گزارش مجله آرنا، تهران (پانا) - سخنگوی شورای شهر تهران از ابتلای شهربانو امانی و تعدادی از پرسنل و کارشناسان شورای شهر تهران به کرونا اطلاع داد.

آیا جلسات شورای شهر تهران در هفته آینده برگزار می گردد؟

علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در پایتخت در توییتر نوشت: متاسفانه فرایند ابتلاء به ⁧کرونا⁩ در ⁧شورا⁩ ادامه دارد.از میان همکاران خانم شهربانو امانی عضو شورا و عزیزانی از کارشناسان و پرسنل مبتلا شده اند.

او ادامه داد: در شهرداری و شورا، محدودیت هایی برای حضور اعمال نموده ایم.پیشنهاد قطعی ما به ستاد ملی، همچنان، تعطیلی دو هفته ای تهران است جلسات صحن شورا اما، شرایط متفاوتی دارد.صحن علنی، نبض تپنده شهر و مدیریت شهری است و تعطیلی آن آسان نیست.

اعطا با بیان اینکه جلسات شورا قانونا نمی تواند در محلی خارج از شورا برگزار گردد اضافه کرد: اگرچه بر اساس قانون، برگزاری دو جلسه در ماه وظیفه شوراست و ما در شورای تهران هشت جلسه برگزار می کنیم.در رابطه با چگونگی برگزاری، و یا کاهش احتمالی جلسات به صورت موقف، یکشنبه تصمیم گیری خواهیم کرد و تصمیم نهایی را اعلام خواهم کرد.

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به حضور اهالی رسانه برای پوشش جلسات صحن شورای شهر نوشت: اما؛ در رابطه با حضور اهالی رسانه در جلسه یکشنبه و جلسات آینده به جهت کاهش خطر ابتلاء کلیه همکاران (اعم از اعضاء محترم، نمایندگان رسانه ها و همکاران روابط عمومى)؛ تقاضا دارم اهالی رسانه، جلسات را به صورت آنلاین دنبال نمایند. اگر به هر دلیل، اصرار به حضور هست، امکان استقرار صرفا در سالن دکتر شیبانی، در طبقه بالای صحن، فراهم است.

اعطا اضافه کرد: به معاونت ارتباطات شورا، ابلاغ نموده ام ضمن توصیه اکید به عدم حضور فیزیکی، تحت هیچ شرایطی، هیچگونه استثنایی میان رسانه ها در بحث ممنوعیت حضور در صحن قائل نشوند. بدیهی است که رسانه ها می توانند از تصاویر تنها دوربین حاضر در صحن (یعنی دوربین شورا) در صورت تمایل استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1198

به "آیا جلسات شورای شهر تهران در هفته آینده برگزار می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا جلسات شورای شهر تهران در هفته آینده برگزار می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید