انتقاد منتظری از زندگی مجردی بازیکنان جوان استقلال

به گزارش مجله آرنا، مدافع استقلال می گوید باشگاه باید برای بازیکنان جوان این تیم هتل در نظر بگیرد و آن ها برای خود خانه نداشته باشند.

انتقاد منتظری از زندگی مجردی بازیکنان جوان استقلال

به گزارش مجله آرنا، پژمان منتظری بعد از پیروزی تیمش مقابل ماشین سازی و رسیدن به رده دوم جدول گفت: زمان کمی باری ریکاوری داریم. هر چه جلوتر می رویم بازی های ما سخت تر می گردد. متأسفانه اتفاقی در داربی افتاد و فرشید اسماعیلی از آن موقع کوشش می نماید تا اشتباهش را جبران کند. در هر بازی مقدار زیادی مسکن استفاده می نماید تا فقط برای تیم بازی کند.

کاپیتان سوم استقلال ادامه داد: به او احتیاج داریم و او برای ما بازی می نماید. از طرفی یکی از بازیکنان ما به نام فرشید باقری که ستاره تیم ما بوده، متأسفانه اشتباهاتی داشت و در کنار ما نیست. دل او با تیم است. حتماً با آقای فتحی صحبت می کنم تا مشکلش حل گردد.

وی به بازگشت مهدی قائدی به ترکیب استقلال و زدن گل اشاره نمود و یادآور شد: مهدی قائدی بعد از آن اتفاق به اشتباهش پی برد و امروز به تیم مان یاری کرد تا سه امتیاز را بگیریم. او استعدادی است که در فوتبال ایران کمیاب است. او چهار جلسه خوب تمرین کرد و در یک ربع از بازی، بهترین عملکردش را ارائه کرد. همه چیز به خود او بستگی دارد. باشگاه، بازیکنان و مربیان باید به این استعداد یاری نمایند. نه فقط او بلکه باید مراقب سایر بازیکنان جوان باشیم.

منتظری گفت: استعدادهایی داریم که کمتر می توانیم همانند آن ها را در ایران پیدا کنیم. افراد زیادی اطراف آنها قرار می گیرند. شاید قائدی از حرفم ناراحت گردد اما او نباید تنها زندگی کند. هر چند اکنون خانواده اش با او زندگی می نمایند. باشگاه می تواند مراقب بازیکنان باشد. برای آن ها هتل بگیرد تا خانواده هم کنار آن ها قرار بگیرد. اگر این بازیکنان را از دست بدهیم دچار مشکل می شویم. اللهیار صیادمنش نباید خانه داشته باشد.

مدافع استقلال اضافه کرد: باشگاه باید برای بازیکنان جوان هتل در نظر بگیرد. باید در قراردادشان بنویسد که در هتل زندگی نمایند. مانند امثال اللهیار خیلی کم است. خیلی مهم است که چطور با او برخورد می کنیم. متأسفانه فضا به گونه ای است که خیلی به آن ها توجه می گردد. من انتظاری از آن ها ندارم. به نظرم در ماجرای مهدی قائدی هواداران بیشتر از او ضربه خوردند. ما او را یک سال و نیم از دست دادیم.

منتظری تاکید نمود: روزی که قائدی آمد به او می گفتند نیمار و مسی. در زمان اندکی که در زمین بود همه را خرسند کرد. امیدوارم باشگاه و مربیان یاری نمایند و این استعدادها را پرورش دهیم.

وی درباره هجمه ای که بعد از باخت در داربی به تیمش وارد شد، گفت: متأسفانه در این چند سال اول فصل را از دست دادیم. بهترین تیم هایمان را در اواخر فصل از دست می دهیم. در روزی که فوتبال خوبی انجام دادیم، داربی را باختیم. می دانید چه اتفاقاتی در جریان بازی افتاد. بعد از بازی فشار زیادی به تیم وارد شد. من به بازیکنان گفتم نباید بازی با سایپا را از دست بدهیم. مقابل تراکتورسازی در تبریز هم بد بازی نکردیم. در روز خوبمان امتیاز از دست دادیم. هواداران ما باشسگاه و تیم را دوست دارند. همواره قدردان بازیکنان بودند. ولی یک رخ داد. خیلی مهم است که چه برخوردی با آن کنیم. تیم به روند خوبی رسیده و هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. سه بازی را بردیم. در جام حذفی حذف شدیم. در لیگ برتر بازی به بازی پیش می رویم.

مدافع استقلال درباره شرایط تیمش در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: در لیگ قهرمانان آسیا فعلاً سوم هستیم. بازی به بازی پیش می رویم. تمام کوشش مان را می گذاریم تا دل هواداران را شاد کنیم و پاداش خوبی به آن ها بدهیم.

او در سرانجام تاکید نمود: وضعیت اقتصادی ما از پرسپولیسی ها بهتر نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 94

به "انتقاد منتظری از زندگی مجردی بازیکنان جوان استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد منتظری از زندگی مجردی بازیکنان جوان استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید