برپایی نمایشگاه شعاع منظر دیگری از حجم های عماد

به گزارش مجله آرنا، تهران (پانا) - گالری آریاناپلاس به همراه گالری اثر، نمایشگاه حجم های محمد حسین عماد را با عنوان شعاع به تماشای عمومی قرار داده اند.

برپایی نمایشگاه شعاع منظر دیگری از حجم های عماد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

در این نمایشگاه ده اثر از مجموعه آثار تازه عماد و با موضوع شعاع در حجم های این هنرمند از روز یکشنبه شانزدهم آذرماه تا دوازدهم دی ماه به مدت یک ماه در گالری آریاناپلاس در معرض تماشای عمومی گذاشته شده است.

محمد حسین عماد مجسمه ساز معاصر ایرانی و خودآموخته ایست که اولین نمایشگاه انفرادیش را سال 1372 در گالری افرند تهران برگزار کرد. عماد پس از آن نیز به برگزاری نمایشگاه های انفرادی و گروهی در ایران، فرانسه، کویت، امارات متحده عربی، و هند نیز پیش از این نمایشگاه داشته است.

محمد حسین عماد در دوسالانه چهارم مجسمه سازی معاصر ایران (1384)، مجسمه ساز برگزیده شد و تندیس دوسالانهٔ چهارم مجسمه سازی معاصر ایران را از آن خود کرد. عماد در سال 1386 نیز دیپلم افتخار دوسالانهٔ پنجم مجسمه سازی معاصر ایران را دریافت کرد. محمدحسین عماد، یکی از اعضای انجمن مجسمه سازان ایران است. از مجسمه های شهری محمدحسین عماد، می توان به یادمان بهشتی نصب شده در میدان دانشگاه شهید بهشتی، تهران، و همین طور مجسمهٔ وزیر که در پارک گفت وگوی تهران نصب شده اشاره کرد. عماد همچنین 3 سردیس از محمود حسابی در شهرهای تهران (میدان تجریش)، اراک و بوشهر ساخته و نصب کرده است. عماد فارغ از آثار شهری در طی سالهای اخیر به دلیل آثار حجم ذهنی و مخروطی خود بسیار مشهور است و توانسته در حراج های جهانی حضور و بروز متفاوتی از مجسمه سازی ایران نمایندگی کند.

بازدید از نمایشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی میسر است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1276

به "برپایی نمایشگاه شعاع منظر دیگری از حجم های عماد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی نمایشگاه شعاع منظر دیگری از حجم های عماد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید