بیروت میزبان معتبرترین رویداد تکواندو قاره کهن، مبارزات تیمی جدیدترین میهمان قهرمانی آسیا

به گزارش مجله آرنا، مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا در چهار بخش پومسه، پاراتکواندو، کیوروگی انفرادی و تیمی در اواسط اسفندماه در بیروت برگزار خواهد شد.

بیروت میزبان معتبرترین رویداد تکواندو قاره کهن، مبارزات تیمی جدیدترین میهمان قهرمانی آسیا

به گزارش مجله آرنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی آسیا رده سنی بزرگسالان در چهار بخش پاراتکواندو، پومسه، کیوروگی انفرادی و تیمی از 13 تا 16 اسفندماه در بیروت لبنان برگزار می شود.

در بخش پاراتکواندو ششمین دوره این رقابت ها روز 13 اسفندماه انجام خواهد شد؛ نمایندگان کشورمان در دوره قبل این رقابت ها با کسب 4 مدال طلا و 2 نقره عنوان قهرمانی را کسب کردند.

ششمین دوره مسابقات پومسه آسیایی روز 14 اسفندماه پیگیری می شود؛ پومسه روهای ایرانی در پنجمین دوره این رقابت ها با 4 طلا، 2 نقره و 6 برنز بر سکوی نایب قهرمانی ایستادند.

بیست و چهارمین دوره این رقابت ها در بخش کیوروگی انفرادی روز 15 و 16 اسفند برگزار می شود؛ در دوره قبل این رویداد مردان هوگوپوش کشورمان با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 3 برنز عنوان نایب قهرمانی را بدست آوردند و در بخش زنان نیز یک مدال نقره، 2 برنز و عنوان پنجمی کسب شد.

در این دوره برای نخستین بار برگزاری رقابت های تیمی کیوروگی آسیایی را شاهد خواهیم بود؛ این رقابت ها روز 16 اسفندماه انجام می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 526

به "بیروت میزبان معتبرترین رویداد تکواندو قاره کهن، مبارزات تیمی جدیدترین میهمان قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیروت میزبان معتبرترین رویداد تکواندو قاره کهن، مبارزات تیمی جدیدترین میهمان قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید