تذکر مجلس به وزرای اقتصادی و صمت ، خروج یک و نیم میلیون ارز از کشور برای ژله و مربا

به گزارش مجله آرنا، نماینده مردم فلاورجان در تذکری به وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت و معدن مطرح نمود که خروج حدود یک و نیم میلیون دلار ارز از کشور برای واردات مربا و ژله در این شرایط اقتصادی چه دلیلی دارد؟

تذکر مجلس به وزرای اقتصادی و صمت ، خروج یک و نیم میلیون ارز از کشور برای ژله و مربا

به گزارش گروه سیاسی مجله آرنا، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (دوشنبه 15 مهر 98) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

سیدمهدی مقدسی نماینده مردم اراک به اتفاق 85 نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به رئیس جمهور خواستار تسریع در مشخص سهامدار با اهلیت اقتصادی، فنی و مدیریتی برای شرکت های آذراب و هپکو به منظور بازگشت رونق گذشته و برخورد با تخلفات اجرا شده شدند.

ناهید تاج الدین نماینده مردم اصفهان به اتفاق 26 نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به رئیس جمهور خواستار الزام دستگاه های اجرای قوانین در خصوص پرداخت فوق العاده ایثارگری به فرزندان شاهد، جانبازان و ایثارگران شدند.

چنارانی نماینده مردم نیشابور در تذکری به وزیر آموزش و پرورش مطرح نمود که زمستان در پیش است از هم اکنون به فکر امکان گرمایشی استاندارد برای مدارس باشید.

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در تذکری به وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت و معدن مطرح نمود که خروج حدود یک و نیم میلیون دلار ارز از کشور برای وا ردات مربا و ژله در این شرایط اقتصادی چه دلیلی دارد؟

نادر قاضی پور، علیرضا محجوب و محسن علیجانی زمانی نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر راه و شهرسازی لزوم رفع مشکل متقاضیان مسکن را متذکر شدند.

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر دادگستری خواستار مشخص تکلیف کارکنان و قضات شورا های حل اختلاف شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 358

به "تذکر مجلس به وزرای اقتصادی و صمت ، خروج یک و نیم میلیون ارز از کشور برای ژله و مربا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر مجلس به وزرای اقتصادی و صمت ، خروج یک و نیم میلیون ارز از کشور برای ژله و مربا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید