ته دلم از قهرمانی پرسپولیس قرص نیست، انصاریفرد 6 ماه فقط دروغ گفت

به گزارش مجله آرنا، محمد پنجعلی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره پیش بینی اش از ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران و احتمال قهرمانی پرسپولیس گفت: فوتبال کاملاً غیر قابل پیش بینی است و اینکه پرسپولیس را از الان قهرمان بدانند، صد درصد اشتباه است. خبرهایی بود که برخی از تیم ها مخفیانه تمرین می کردند. بازی های به جامانده بخصوص دو مسابقه نخست برای پرسپولیس اهمیت زیادی دارد و اصلاً حاشیه امنیتی برای سرخپوشان وجود ندارد.

ته دلم از قهرمانی پرسپولیس قرص نیست، انصاریفرد 6 ماه فقط دروغ گفت

پیشکسوت پرسپولیس تاکید نمود: از الان ته دلم برای قهرمانی قرص نیست. امکان زیادی وجود دارد که ورق به یکباره برگردد. البته بازیکنان پرسپولیس خودشان حرفه ای هستند و به این موارد آگاهی دارند. وقتی که بدن بازیکنان پرسپولیس خواب بود، یکسری تیم ها مخفیانه تمرین کردند بخصوص تیم هایی که جرزنی می نمایند و شرایطشان خوب نیست. بازیکنان پرسپولیس کار سختی دارند و باید از قهرمانی های قبلی خود دفاع نمایند.

پنجعلی در ادامه به احتمال جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس طی روزهای آینده اشاره نمود و اضافه نمود: معتقدم بیرانوند بهترین دروازه بان آسیا است و در قهرمانی های اخیر پرسپولیس کاملاً مؤثر بوده است. امیدوارم پرسپولیس برای او جایگزین خوبی بیاورد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رادوشوویچ می تواند جایگزین مطمئنی برای بیرانوند باشد؟ توضیح داد: رادو خوب است ولی قابل مقایسه با بیرانوند نیست. بیرانوند خصوصیاتی دارد که کمتر دروازه بانی از آن بهره می برد. او در محوطه جریمه سلطنت می نماید. این امتیاز بزرگی برای یک دروازه بان و تیمش است که محوطه جریمه را جمع می نماید. علاوه بر این پرتاب های بلند دست بیرانوند باعث می گردد موقعیت های ضد حمله خطرناکی نصیب تیمش گردد که فشار را روی تیم حریف دو چندان می نماید. آدم هایی که فنی هستند بیشتر متوجه صحبت هایم می شوند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه تمجیدش از دروازه بان پرسپولیس گفت: بیرانوند روی شوت از راه دور گل نمی خورد. او زاویه بندی های درستی دارد و در مجموع یک دروازه بان استثنایی است. من در این چند سال حداقل در قاره آسیا چنین دروازه بانی ندیدم و برایش آرزوی موفقیت می کنم.

پنجعلی در واکنش به شایعاتی که درباره احتمال جذب پیغام نیازمند دروازه بان سپاهان برای فصل آینده به گوش می رسد، اظهار کرد: کادر فنی پرسپولیس باید تصمیم درستی بگیرد. داود فنایی مربی دروازه بان های پرسپولیس خودش در چارچوب دروازه این تیم ایستاده و می داند کار، سخت است. او صد درصد کسانی را انتخاب می نماید که آگاهی کافی از عملکردشان دارد. ان شاءالله کسی بیاید که جای بیرانوند را پر کند.

مسئول آموزشگاه باشگاه پرسپولیس همچنین در مورد شرایط تیم های پایه این باشگاه به مجله آرنا گفت: باید بگویم محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل سابق باشگاه برای تیم های پایه هیچ کاری نکرد. او واقعاً 6 ماه فقط به ما دروغ گفت و پرداخت مطالبات را به امروز و فردا موکول می کرد. نمی توانم این کار او را فراموش کنم. درباره مدیریت جدید باشگاه هم باید بگویم که روز گذشته جلسه ای داشتیم. قرار شد 50 درصد مطالبات کادر فنی تیم های پایه را شنبه هفته بعد بدهند و 50 درصد به جامانده را در روزهای دیگر.

پنجعلی در انتها تاکید نمود: قراردادهای بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم های پایه پرسپولیس ناچیز است و به یک میلیارد نمی رسد. آنها یک سال و نیم هیچ پولی دریافت نکردند و خیلی در حقشان ظلم شد. هرکسی آمد به مریان پایه پرسپولیس ظلم کرد در حالی که در این مدت حداقل 140 میلیارد تومان در پرسپولیس هزینه شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 992

به "ته دلم از قهرمانی پرسپولیس قرص نیست، انصاریفرد 6 ماه فقط دروغ گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ته دلم از قهرمانی پرسپولیس قرص نیست، انصاریفرد 6 ماه فقط دروغ گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید