جزئیات استرداد بلیت قطارهای مسافری بدون کسر هزینه کنسلی

به گزارش مجله آرنا، راه آهن جمهوری اسلامی ایران جزییات طرح استرداد بلیت قطارهای مسافری بدون کسرهزینه کنسلی از سوم اسفند ماه تا 16 فروردین 99 را گفت.

جزئیات استرداد بلیت قطارهای مسافری بدون کسر هزینه کنسلی

از سفر با تور کانادا تابستان لذت ببرید. سفری فراموش نشدنی به تورنتو و آبشار نیاگارا که حسابی حال شما را دگرگون خواهد کرد.

به گزارش مجله آرنا از فارس، مسافرانی که متقاضی تغییر تاریخ سفر خود هستند می توانند حداقل 72 ساعت قبل از تاریخ حرکت خود با سامانه صدای مسافر راه اهن به شماره 5149-021 تماس گرفته و نسبت به هماهنگی و تهیه بلیت جایگزین برای تاریخ مورد نظر خود اقدام کنند.

مسافرانی که قبل از تاریخ سوم اسفند 98 نسبت به خرید بلیت قطار اقدام نموده اند و متقاضی کنسلی آن هستند، می توانند از تاریخ هفتم اسفند لغایت 29 اسفند 98 و حداکثر تا ساعت 12 ظهر روز قبل از تاریخ حرکت قطار خود به مراکز مجاز فروش بلیت مراجعه و نسبت به استرداد بهای بلیت بدون کسر هزینه کنسلی اقدام کنند.

مسافرانی که قبل از تاریخ سوم اسفند 98 اقدام به خرید بلیت قطار نموده و در 4 روز گذشته (سوم اسفند لغایت ششم اسفند 98) نسبت به استرداد بلیت خود اقدام نموده اند، می توانند از تاریخ 16 فروردین 99 به مدت یک ماه با مراجعه به مرکز استرداد کننده بلیت خود هزینه کنسلی کسر شده را دریافت کنند.

ارائه اصل بلیت و یا متن پیامک الکترونیک شده آن به همراه کارت ملی در زمان استرداد الزامی است.

بلیت قطارهای مسافری که از تاریخ سوم اسفند 98 به بعد خریداری شده است، مشمول این طرح نبوده و استرداد آن بر اساس قوانین و مقررات مربوطه خواهد بود و همه قطارهای مسافری طبق برنامه سیر خود را در خطوط ریلی کشور انجام خواهند داد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 620

به "جزئیات استرداد بلیت قطارهای مسافری بدون کسر هزینه کنسلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات استرداد بلیت قطارهای مسافری بدون کسر هزینه کنسلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید