سردبیر فرانس فوتبال: می توانیم به احتمال اعطای توپ طلای 2020 به لواندوفسکی فکر کنیم

به گزارش مجله آرنا، سردبیر نشریه فرانس فوتبال احتمال اعطای توپ طلای سال 2020 به مهاجم لهستانی باواریایی ها را رد نکرد.

سردبیر فرانس فوتبال: می توانیم به احتمال اعطای توپ طلای 2020 به لواندوفسکی فکر کنیم

به گزارش مجله آرنا، پاسکال فره سردبیر نشریه فرانس فوتبال احتمال اعطای توپ طلای 2020 به روبرت لواندوفسکی را رد نکرد، این در حالی است که پس از معرفی لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن به عنوان برنده این عنوان در سال 2021 هجمه زیادی از سوی بعضی رسانه ها و کارشناسان و البته طرفداران در شبکه های اجتماعی علیه فرانس فوتبال راه افتاد که مسی شایستگی لازم برای کسب این عنوان در امسال را نداشت و این جایزه باید به لواندوفسکی می رسید که سال فوق العاده ای را سپری کرد.

پاسکال فره در این خصوص گفت: به نظرم مجبور نیستیم خیلی سریع در این خصوص تصمیم بگیریم. می توانیم در خصوص این موضوع فکر کنیم و در عین حال به تاریخچه توپ طلا که بر اساس رأی دادن است، احترام بگذاریم. نمی توانیم مطمئن باشیم که آیا لواندوفسکی سال گذشته برنده توپ طلا می شد یا خیر! ما نمی توانیم بدانیم چون رأیی وجود نداشت اما صادقانه باید بگویم که لواندوفسکی سال گذشته شانس زیادی برای برنده شدن داشت.

وی بعلاوه با اشاره به اظهارات لیونل مسی پس از کسب هفتمین توپ طلایش که گفته بود همه می دانند و ما قبول داریم که لواندوفسکی برنده سال گذشته توپ طلا بود. فکر می کنم فرانس فوتبال باید توپ طلای 2020 را به او اهدا کند، گفت: حرف هایی که مسی در مراسم زد زیبا و هوشمندانه بود. من مسی را در آرای خودم در اولویت قرار ندادم. من ابتدا لواندوفسکی را انتخاب کردم، اما فکر می کنم مسی نیز شایسته کسب توپ طلا بود.

مسی 34 ساله با کسب 613 امتیاز در حالی به عنوان برترین فوتبالیست سال 2021 معرفی گردید که لواندوفسکی 33 ساله با 580 امتیاز رتبه دوم را به خود اختصاص داد. نشریه بیلد آلمان هم اطلاع داد؛ ماشین گلزنی بایرن مونیخ از سه روز پیش از مراسم اهدای توپ طلا می دانسته که در رده بندی کلی توپ طلا دوم خواهد شد و پشت سر مسی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 دی 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1835

به "سردبیر فرانس فوتبال: می توانیم به احتمال اعطای توپ طلای 2020 به لواندوفسکی فکر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردبیر فرانس فوتبال: می توانیم به احتمال اعطای توپ طلای 2020 به لواندوفسکی فکر کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید