شاهین طبع: در شرایط حساس تصمیم های خوب گرفتیم، جمشیدی: دفاع خوبی داشتیم

به گزارش مجله آرنا، سرمربی و ملی پوش بسکتبال ایران بعد از دیدار با فیلیپین درباره این مسابقه و پیروزی تیم ملی صحبت کردند.

شاهین طبع: در شرایط حساس تصمیم های خوب گرفتیم، جمشیدی: دفاع خوبی داشتیم

به گزارش مجله آرنا، مهران شاهین طبع و محمد جمشیدی بعد از دیدار برابر فیلیپین در نشست خبری حاضر شدند و درباره این مسابقه صحبت کردند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال اظهار کرد: می دانستیم که جیسون کاسترو بازیکن کلیدی و تاثیرگذار فیلیپین است و به همین دلیل حامد حسین زاده را که بازیکن دفاع نماینده تیم به حساب می آید مسئول کنترل او کردیم. به نظرم حسین زاده به خوبی مسئولیتش را انجام داد و خوب کار کرد.

او ادامه داد: از بازیکنان زیر سبد نیز خواسته بودم که این منطقه را کنترل نمایند و برای دیگر بازیکنان فضای کار به وجود بیاورند که به نظرم آنها نیز خوب بودند. در مجموع ما به خوبی کارمان را انجام دادیم.

شاهین طبع همچنین گفت: برابر استرالیا عملکرد بسیار بدی داشتیم و تصمیم گرفته بودیم در این دیدار بجنگیم و برنده شویم. به نظرم در شرایط حساس خوب تصمیم گرفتیم و با دفاعی مناسب برنده دیدار شدیم.

در ادامه محمد جمشیدی نیز اعلام کرد: ما در این مسابقه خیلی کوشش کردیم. در دفاع خوب کار کردیم و در حمله نیز باهوش بودیم و توانستیم برنده مسابقه شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 17

به "شاهین طبع: در شرایط حساس تصمیم های خوب گرفتیم، جمشیدی: دفاع خوبی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین طبع: در شرایط حساس تصمیم های خوب گرفتیم، جمشیدی: دفاع خوبی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید