ضدعفونی محله برآفتاب و سعدی شیراز توسط فرهنگیان

به گزارش مجله آرنا، خبرنگاران/فارس رئیس سازمان دانش آموزی فارس از ضدعفونی معابر، عابربانک ها و پمپ های بنزین در محله سعدی و برآفتاب شیراز توسط گروه های خودجوش فرهنگیان و مربیان پیشتاز این سازمان خبر داد.

ضدعفونی محله برآفتاب و سعدی شیراز توسط فرهنگیان

محسن کلاری چهارشنبه 28 اسفند در جمع مجله آرنا افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم پیشگیری و تلاش همه جانبه برای ریشه کنی این ویروس، سازمان دانش آموزی فارس نیز با همکاری و همراهی مدیرکل آموزش و پرورش و خرید 10 دستگاه پمپ سمپاش، تهیه لباس و تجهیزات مورد نظر اقدام به ضدعفونی معابر و محل های پرتردد کرده است.

او با اشاره به حمایت های مسوولانه مدیر کل آموزش و پرورش فارس، از این پویش اجرایی-اجتماعی گفت: معلمان و فرهنگیان همیشه حضوری فعال در موقعیت های اجتماعی داشته و در کنار آحاد مختلف مردم بوده اند.

او ادامه داد: فرهنگیان و مربیان پیشتاز داوطلبانه و به صورت خودجوش برای حضور در این امر اعلام آمادگی کرده اند و با تقسیم بندی هایی که شده، تیم های 10 نفره ای هر شب برای ضدعفونی کردن مکان های پرخطر از جمله پمپ های بنزین، عابربانک ها و سطوح اطراف سوپرمارکت ها و داروخانه ها و... می فرایند.

کلاری در خصوص هماهنگی با نهادها و اجتناب از موازی کاری گفت: با فرمانداری و شهرداری شیراز هماهنگی های لازم به عمل آمده و برنامه حضور تیم ها و محل های مورد نظر در اختیار آنان قرار گرفته است.

کلاری ضمن ابراز امیدواری از ریشه کنی این ویروس در کشور ادامه داد: در شب های آینده نیز فرایند ضدعفونی کردن معابر توسط فرهنگیان ادامه دارد و در شب گذشته فرماندار و معاون شهردار نیز در کنار فرهنگیان حضور داشتند و از نزدیک شاهد فعالیت این تیم بودند.

ضدعفونی محله سهل آباد شیراز توسط گروه های خودجوش فرهنگیان و مربیان پیشتاز

رئیس سازمان دانش آموزی فارس از ادامه فرایند ضدعفونی کردن معابر، عابربانک ها و پمپ های بنزین در مناطق پرتردد شیراز توسط گروه های خودجوش فرهنگیان و مربیان پیشتاز هم خبر داد و افزود: به همین دلیل تیم های ضدعفونی کننده شب گذشته با حضور در محله سهل آباد اقدام به ضدعفونی کردن نقاط مختلف کردند.

کلاری افزود: فرهنگیان و پیشتازان شیراز استقبال کم نظیری برای حضور داوطلبانه و ضدعفونی کردن معابر شهر به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا داشته اند.

سازمان دانش آموزی فارس نیز با همکاری و همراهی مدیرکل آموزش و پرورش تجهیزات مورد نیاز این امر از قبیل دستگاه پمپ سم پاش، لباس و تجهیزات دیگر را تهیه و در اختیار ابن گروه های خودجوش فرهنگی قرار داده است.

او فرهنگیان را همچون همیشه یار و یاور آحاد جامعه دانست و گفت: با تقسیم بندی هایی که شده، تیم های 10 نفره ای از فرهنگیان و مربیان پیشتاز تا اطلاع ثانوی و ریشه کنی ویروس کرونا هر شب برای ضدعفونی کردن مکان های پرخطر از جمله پمپ های بنزین، عابربانک ها و سطوح اطراف سوپرمارکت ها و داروخانه ها و...به سطح شهر و نقاط پرتردد می فرایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 814

به "ضدعفونی محله برآفتاب و سعدی شیراز توسط فرهنگیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضدعفونی محله برآفتاب و سعدی شیراز توسط فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید