عابدین: به اندونزی آمدم تا هم پول خوبی بگیرم و هم تفریح کنم!، مردم این کشور بازیکنان ایران را می شناسند

به گزارش مجله آرنا، بازیکن ایرانی تیم فوتسال واموس گفت که مردم اندونزی، بیشتر بازیکنان ایران را می شناسند.

عابدین: به اندونزی آمدم تا هم پول خوبی بگیرم و هم تفریح کنم!، مردم این کشور بازیکنان ایران را می شناسند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

علی عابدین بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه مجله آرنا پویا درباره حضورش در لیگ اندونزی گفت: برای دو ماه به این کشور آمده ام تا برای مقدماتی جام باشگاه های آسیا به تیم واموس یاری کنم. مربی واموس خیلی روی جذب من تأکید داشت و به خاطر پول خوبی که پیشنهاد دادند، به اندونزی سفر کردم.

وی در این باره که آیا برای لیگ برتر فوتسال در امسال به ایران بازخواهد گشت یا خیر، گفت: بله اگر به ایران برگردم، روی پیشنهادهای خود فکر می کنم و اگر به توافق برسیم، گیتی پسند گزینه نخست من برای بازی در ایران است؛ اگر اینطور نشد، دوست دارم در اروپا بازی کنم. یک پیشنهاد اروپایی داشتم اما چون من را برای یک فصل کامل می خواستند و لیگ برتر هم تازه به انتها رسیده بود، با بزرگان لیگ مشورت کردم و ترجیح دادم فعلاً دست نگه دارم.

بازیکن تیم فوتسال واموس اندونزی با بیان اینکه این پیشنهاد اروپایی از یکی از لیگ های مشهور دنیاست، توضیح داد: اگر امسال در ایران بازی نکنم، قطعاً به اروپا می روم. من برای دو ماه که به اندونزی آمده ام، هم پول خوبی گرفتم و هم چون لیگ امسال خیلی پرفشار بود، گفتم یک تفریحی هم بکنم! تیم واموس از لحاظ امکاناتی فوق العاده و مانند تیم های اروپایی با برنامه است. مبلغ قراردادم فوق العاده خوب بود و خودم باور نمی کردم این کشور چه از لحاظ اقتصادی و چه امکاناتی، اینگونه باشد. تا 29 اردیبهشت در اندونزی هستم و بعد به ایران بازخواهم گشت.

عابدین با اشاره به اینکه در اندونزی به فوتسال اهمیت زیادی داده می گردد، گفت: هنوز برای این تیم بازی نکرده ام اما همه در خیابان با من عکس می گیرند. چون من از ایران آمده ام، برایم سنگ تمام گذاشتند. مردم اندونزی اکثر بازیکنان ایران را می شناسند.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت راهیابی تیم واموس به جام باشگاه های آسیا، آیا حاضر هستید در این مسابقات با لباس تیم واموس به میدان بروید یا خیر؟ گفت: در صورت قهرمانی تیم، مبلغی وسوسه کننده به من پیشنهاد داده اند اما در این خصوص باز هم باید با بزرگان فوتسال مشورت کنم.

منبع: تسنیم
انتشار: 29 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 290

به "عابدین: به اندونزی آمدم تا هم پول خوبی بگیرم و هم تفریح کنم!، مردم این کشور بازیکنان ایران را می شناسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عابدین: به اندونزی آمدم تا هم پول خوبی بگیرم و هم تفریح کنم!، مردم این کشور بازیکنان ایران را می شناسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید