علائمی که نشان می دهد در یک رابطه یک طرفه هستید

به گزارش مجله آرنا، ایرادی ندارد که اوقاتی را با دوستانش سپری کند، اما اگر طی روابطی که با دوستانش دارد شما را نادیده بگیرد درست نیست. اگر طرف مقابل تان تمام مدت بدون اطلاع شما با دوستانش برنامه می چیند و با آن ها سرگرم است یعنی آنقدر که دوست دارد با آن ها وقت بگذراند علاقه ای به بودن با شما ندارد. اگر هم اعتراضی بکنید به شما می گوید: چرا اینقدر غُر می زنی! و اهمیتی هم به نظر شما نمی دهد.

علائمی که نشان می دهد در یک رابطه یک طرفه هستید

مجله آرنا- پیوندی که عشق میان دو غریبه ایجاد می نماید شامل احترام، محبت و هیجانات زیبا می گردد. اما اگر کسی که دوستش دارید متقابلا شما را دوست نداشته باشد همین احساسات می توانند تغییر نمایند. عشق تبدیل به دردسر خواهد شد اگر کسی که دوستش دارید احساسات شما را به شما برنگرداند.

به گزارش مجله آرنا: برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: در این مطلب علائمی را می گوییم که یاری تان می نمایند بفهمید طرف مقابل تان به شما عشق نمی ورزد. اگر حتی فقط سه علامت را داشته باشید متاسفانه باید بگوییم در یک رابطه یک طرفه قرار گرفته اید.

همواره شما ارتباط را آغاز می کنید

آیا همواره شما اولین کسی هستید که به او پیغام می دهید یا تلفن می کنید؟ آیا فقط شما هستید که برای رابطه تان کوشش می کنید؟ اگر تماس نگیرید یا پیغامی ندهید، او نه با شما تماس می گیرید و نه به شما پیغامی می دهد؟ اگر این فقط شما هستید که تمام برنامه ریزی ها را انجام می دهید و همسرتان مشغول سرگرمی های خودش است باید بدانید در یک رابطه یک طرفه هستید و بهتر است هر چه زودتر از آن خلاص شوید.

همواره دوستانش را به شما ترجیح می دهد

ایرادی ندارد که اوقاتی را با دوستانش سپری کند، اما اگر طی روابطی که با دوستانش دارد شما را نادیده بگیرد درست نیست. اگر طرف مقابل تان تمام مدت بدون اطلاع شما با دوستانش برنامه می چیند و با آن ها سرگرم است یعنی آنقدر که دوست دارد با آن ها وقت بگذراند علاقه ای به بودن با شما ندارد. اگر هم اعتراضی بکنید به شما می گوید: چرا اینقدر غُر می زنی! و اهمیتی هم به نظر شما نمی دهد.

همواره مجبورید بی دلیل عذرخواهی کنید

اگر عاشق کسی باشید کاری نمی کنید که نسبت به خودش احساس بدی پیدا کند و خوب و بدش را می پذیرید. اما اگر طرف مقابل تان همین احساس را به شما نداشته باشد، بدون اینکه مرتکب اشتباهی شده باشید به شما احساس گناه می دهد و شما را مقصر می پندارد. در یک رابطه، طرفین در شرایط سخت و ناخوشایند پشت و پناه هم هستند، نه اینکه موقعیت را برای هم دشوارتر نمایند. شما فقط زمانی باید عذرخواهی کنید که واقعا کار اشتباهی نموده باشید، نه به این دلیل که طرف مقابل تان راضی گردد.

در برنامه های آینده اش جایی ندارید

وقتی در یک رابطه هستید، به تنهایی تصمیم دریافت معنایی ندارد. تمام تصمیم های شما باید شامل طرف مقابل تان هم بگردد. پس این بار اگر کسی که دوستش دارید بدون توجه به شما تصمیم مهمی برای آینده اش گرفت، خیلی جدی به آینده خودتان فکر کنید و در تصمیم تان تجدید نظر کنید.

اصلا نگران شما نیست

اگر در یک رابطه یک طرفه باشید، طرف مقابل تان به راحتی شما و کارهای تان را نادیده می گیرد و توجهی به احتیاج ها و خواسته های تان ندارد. کسی که به شما علاقه و توجه دارد، نسبت به کار ها و رفتار ها و علاقه مندی ها و خواسته های شما بی توجه نیست.

اگر کسی واقعا عاشق شما باشد یا دوست تان داشته باشد با تمام رفتار ها و کارهایش این علاقه را نشان می دهد. اگر طرف مقابل شما آنقدر شجاع نیست که واقعیت را به شما بگوید، این شما هستید که باید چشمهایش را به حقیقت باز کنید، پس کورکورانه عاشق نباشید و علائم را ببینید تا پیش از آنکه خیلی دیر گردد تصمیم درستی بگیرید.

منبع: زندگی امروز
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 73

به "علائمی که نشان می دهد در یک رابطه یک طرفه هستید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علائمی که نشان می دهد در یک رابطه یک طرفه هستید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید