نکونام: فاجعه حذف استقلال و پرسپولیس به نفع فوتبال می گردد، سپاهان برترین بازیکنان تیم های دیگر را جذب کرد

به گزارش مجله آرنا، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در آستانه ملاقات تیمش مقابل سپاهان بر این عقیده است که حریف اصفهانی برترین بازیکنان تیم های دیگر را جذب کرد.

نکونام: فاجعه حذف استقلال و پرسپولیس به نفع فوتبال می گردد، سپاهان برترین بازیکنان تیم های دیگر را جذب کرد

به گزارش مجله آرنا و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام، سرمربی فولاد در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل سپاهان گفت: می دانیم با یکی از تیم هایی بازی داریم که برترین زیرساخت های فوتبال را دارد. شاید این تیم یکی از اولین باشگاه هایی باشد که به صورت حرفه ای تمام کارهای باشگاهی خود را انجام داده است. با قاطعیت می گردد گفت که یکی از برترین تیم های 5، 6 سال اخیر فوتبال ایران هستند که با یک برنامه ریزی و یارگیری خوب و یک سازمان فوق العاده توانسته اند هر سال برترین عملکرد را داشته باشند.

وی ادامه داد: خوشحالم که فردا می توانیم مقابل تیم سپاهان، بازی خوبی را برگزار کنیم و می دانیم تیم قدرتمندی هستند، نفرات خوب و پرمهره ای دارند. برترین بازیکنان تیم شان را نگه داشته اند و برترین بازیکنان سایر تیم ها را توانسته اند جذب نمایند، از جمله تیم خود ما. آنها تیم فوق العاده ای دارند و قطعاً هر دو تیم فردا ملاقات سختی را در پیش دارند و امیدوارم یک بازی خوب و تاکتیکی را ببینیم. برای بازی فردا برنامه ریزی داریم و تیم حریف را بررسی نموده ایم. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی داشته باشیم و بچه هایمان با تمرکز کامل در بازی حضور پیدا نمایند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد درباره بازیکنان محروم و مصدوم تیمش برای بازی فردا گفت: متأسفانه خیلی وقت است که ایوب والی را در اختیار نداریم و مصدومیت او رفع نشده است. هفته قبل نیز گفتم که مهران درخشان مهر بایستی عمل جراحی انجام بدهد و فردا غایب است. شیمبا را به علت 4 کارته بودن در اختیار نداریم و بازیکنان جایگزین قطعاً فردا برترین عملکرد را خواهند داشت و برترین بازی را انجام می دهند. خدا را شکر سایر بازیکنان شرایط خوبی دارند و آماده مسابقه هستند.

نکونام درباره اینکه تنها فولاد و سپاهان توانسته اند مجوز حرفه ای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب نمایند و استقلال و پرسپولیس حذف شدند و این مسئله چه پیامی برای فوتبال ایران دارد، گفت: واقعاً این موضوع ناراحت نماینده و باعث ناراحتی تمام جامعه فوتبال شده، چرا که این فاجعه برای کشورمان و تیم هایش اتفاق افتاده است. ما همگی زیر پرچم ایران در مسابقات شرکت می کنیم و این اتفاق برایمان اصلا خوب نیست. البته از یک طرف هم به نفع فوتبال ما می گردد که حداقل از این به بعد واقعیت ها را بگوییم و امیدوارم این برایمان درس عبرتی گردد و اطلاعات درست را به AFC و فیفا بدهیم و گاهی اوقات سندسازی نکنیم.

وی ادامه داد: اگر سپاهان و فولادخوزستان در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا نمی کردند و مجوز حرفه ای را نمی گرفتند، آبروی فوتبال ایران می رفت. با اینکه ما در آسیا در رتبه نخست رنکینگ قرار داریم و می توانیم بگوییم تیمی هستیم که با قاطعیت به جام جهانی صعود نموده ایم، اما از نظر زیرساخت و کارهای حرفه ای از میانه جدول رو به پایین هستیم، چرا که شرایط خوبی در فوتبال حرفه ای نداریم. فقط استعدادها و بازیکنان هستند که نتایج و فوتبالمان را رو به جلو می برند و شرایط زیرساختی، مدیریتی و شرایط سختی که در فوتبال ما وجود دارد را تحمل می کنیم و فقط امروزمان را به فردا می سپاریم تا به جلو برویم.

سرمربی فولاد اعلام نمود: امیدوارم این شرایط به ما و مسئولان تکانی بدهد تا از این به بعد با جریان سالم و کارهای درست، بتوانیم به فوتبال یاری نموده و برای بهتر شدن فوتبال کشور زیر ساخت ها را فراهم کنیم. از این موضوع خوشحالم که دو باشگاه بزرگ فولاد و سپاهان توانستند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب نمایند و امیدوارم بتوانند در این رقابت نماینده های شایسته ای باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 فروردین 1401 بروزرسانی: 22 فروردین 1401 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1932

به "نکونام: فاجعه حذف استقلال و پرسپولیس به نفع فوتبال می گردد، سپاهان برترین بازیکنان تیم های دیگر را جذب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: فاجعه حذف استقلال و پرسپولیس به نفع فوتبال می گردد، سپاهان برترین بازیکنان تیم های دیگر را جذب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید