پاسور پیشین تیم ملی ایتالیا به شهرداری ارومیه پیوست، حضور معروف در هاله ای از ابهام

به گزارش مجله آرنا، پاسور و کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا با امضا قراردادی رسما به تیم والیبال شهرداری ارومیه پیوست.

پاسور پیشین تیم ملی ایتالیا به شهرداری ارومیه پیوست، حضور معروف در هاله ای از ابهام

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش مجله آرنا، پس از پیوستن لیوبومیر تراویتسا، سرمربی پیشین تیم ملی صربستان به تیم شهرداری ارومیه به عنووان سرمربی، دراگان تراویتسا، پسر او هم با تیم شهرداری ارومیه به توافق رسید.

دراگان تراویسا چندی پیش با تیم والیبال هالک بانک آنکارا پیروز شده بود عنوان قهرمانی سوپر لیگ والیبال ترکیه را به دست آورد.

همچنین به پیشنهاد سرمربی این تیم، آندره توزی مربی بدنساز پیشین تیم ملی ایتالیا برای لیگ آینده در کادر فنی تیم شهرداری ارومیه حضور خواهد داشت.

احد یوسفی، مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه در این مورد گفت: ما در حال مذاکره با چند بازیکن از روسیه، فنلاند، آلمان و فرانسه برای پست قطر پاسور هستیم.

دراگان تراویتسا و چند بازیکن دیگر تیم ملی ایتالیا از جمله ایوان زایتسف در فینال لیگ جهانی 2015 (برزیل) به دلیل اختلافاتی که با مائورو بروتو سرمربی وقت تیم ملی این کشور پیدا کردند به ایتالیا برگردانده شدند.

حضور دراگان ترواویتسا در ارومیه نشان می دهد که او پاسور نخست تیم شهرداری در لیگ آینده است و سعید معروف، پاسور و کاپیتان تیم ملی و فصل پیش شهرداری ارومیه در این تیم حضور نخواهد داشت.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 478

به "پاسور پیشین تیم ملی ایتالیا به شهرداری ارومیه پیوست، حضور معروف در هاله ای از ابهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسور پیشین تیم ملی ایتالیا به شهرداری ارومیه پیوست، حضور معروف در هاله ای از ابهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید