پرواز مستقیم تهران- بانکوک برقرار شد، 3000 گردشگر تایلندی در راه ایران

مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس تایلند از فروش بیش از 3 هزار بلیت با مقصد تهران به گردشگران تایلندی اطلاع داد و گفت:حضور در بازار ایران کمترین تاثیر از مناسبات سیاسی را خواهد گرفت و در برابر ناملایمات احتمالی هم ایستادگی و پافشاری می کنیم.

پرواز مستقیم تهران- بانکوک برقرار شد، 3000 گردشگر تایلندی در راه ایران

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، نادا بوراناسیری برقراری پرواز مستقیم بین ایران و تایلند را رویدادی مهم برای دوکشور دانست و اظهار کرد: نتیجه یکسال تحقیقات در نهایت به حضور بلند مدت در آسمان ایران ختم شد و افتخار ما سرویس دهی به مسافران ایرانی خواهد بود.

وی با بیان این که بیش از 3 هزار بلیت به مقصد تهران فروخته ایم، اضافه نمود: برای مسافران ایرانی راهی تایلند نیز این امکان وجود دارد تا با پروازهای امن و با قیمت مناسب به دیگر شهرهای تایلند سفر نمایند.

وی اعلام نمود: 3 پرواز در هفته به مقصد تهران برقرار است و در آینده ای نزدیک تعداد پروازهای ما به 10 پرواز در هفته افزایش می یابد.

وی حضور در ایران را نتیجه مطالعات هوشمندانه اعلام نمود و اضافه نمود: حضور در بازار ایران کمترین تاثیر از مناسبات سیاسی را خواهد گرفت و در برابر ناملایمات احتمالی هم ایستادگی و پافشاری می کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 11 آذر 1398 شناسه مطلب: 400

به "پرواز مستقیم تهران- بانکوک برقرار شد، 3000 گردشگر تایلندی در راه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز مستقیم تهران- بانکوک برقرار شد، 3000 گردشگر تایلندی در راه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید