اتفاق خنده دار حین برگزاری مانور ضد شورش پلیس هند!

به گزارش مجله آرنا، پلیس محلی هند در حال اجرا مانور مقابله با اعتراضات خیابانی بود که وقوع یک اتفاق جالب این مانور را به سوژه رسانه ها تبدیل کرد.

اتفاق خنده دار حین برگزاری مانور ضد شورش پلیس هند!

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار ، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است گاف پلیس هند در یک رزمایش ضد شورش را به تصویر می کشد. در این اتفاق جالب گلوله های گاز اشک آور به دلیل رطوبت شلیک نشد. ویدئویی که تهیه و منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه را نشان می دهد. د

در این ویدئو یکی از مأموران پلیس در حالی که اسلحه گاز اشک آور را در دست دارد در محل مناسب برای شلیک گلوله قرار می گیرد. در حالی که حدود 100 مأمور پلیس از نزدیک نظاره گر این صحنه هستند این مأمور برای شلیک گاز اشک آور اقدام می نماید، اما در اتفاقی جالب شلیکی انجام نمی گردد.

سپس دو نفر از نیرو های پلیس به این مأمور نزدیک شده و پس از یک آنالیز کوتاه اقدام به تعویض گلوله گاز اشک آور می نمایند. لحظاتی بعد این مأمور دوباره ژست شلیک به خود گرفته، اما باز هیچ گلوله ای از داخل اسلحه شلیک نمی گردد. در ادامه مأموران پلیس که از شلیک گلوله گاز اشک آور ناامید شده اند از انجام دوباره آن منصرف می شوند. قرار بود در این رزمایش به مأموران پلیس نحوه مقابله با شورش و شیوه شلیک گلوله گاز اشک آور آموزش داده گردد.

این اتفاق جالب در تاریخ 22 اکتبر و در یک رزمایش ضد شورش در منطقه بالیا واقع در ایالت اوتار پرادش هند رخ داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 366

به "اتفاق خنده دار حین برگزاری مانور ضد شورش پلیس هند!" امتیاز دهید

2 کاربر به "اتفاق خنده دار حین برگزاری مانور ضد شورش پلیس هند!" امتیاز داده اند | امتیاز: 1.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق خنده دار حین برگزاری مانور ضد شورش پلیس هند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید