اولین دوره مسابقات قهرمانی پومسه دانشجویان دختر به سرانجام رسید

به گزارش مجله آرنا، اولین دوره مسابقات قهرمانی پومسه دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور با معرفی نفرات برتر به انتها رسید.

اولین دوره مسابقات قهرمانی پومسه دانشجویان دختر به سرانجام رسید

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله آرنا، به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، اولین دوره مسابقات قهرمانی پومسه دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور با حضور 145 ورزشکار از 113 دانشگاه طی 3 مرحله به همت هیات ورزش های دانشگاهی استان خراسان رضوی و هیات تکواندو استان و به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد به صورت مجازی برگزار گردید؛ بنابراین گزارش در مرحله اول ورزشکاران با اجرای فرم 4 (تگوگ ساجانگ) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این مرحله 76 ورزشکار به دور دوم راه یافته و با اجرای فرم 7 (تگوک چیل جانگ) در این مرحله با یکدیگر به رقابت پرداختند. در نهایت 8 نفر به مرحله نهایی و فینال رسیدند. با اجرای فرم 9 (کوریو) مسابقات به سرانجام رسید و در سرانجام نفرات زیر مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

راضیه آقایی دانشجوی رشته علوم ورزشی دانشگاه الزهرا (س) مقام اول، نهال پرهیزکار دانشجوی رشته مهندسی عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر مقام دوم و غزاله رئیس اوژن دانشجوی رشته علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج وفاطمه سیدی دانشجوی رشته علوم ورزشی دانشگاه زنجان مقام سوم مشترک را کسب کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1110

به "اولین دوره مسابقات قهرمانی پومسه دانشجویان دختر به سرانجام رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین دوره مسابقات قهرمانی پومسه دانشجویان دختر به سرانجام رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید