تحویل 4500 واحد مسکن مهر

به گزارش مجله آرنا، شیوع ویروس کرونا و توقف پروژه های عمرانی از جمله پروژه مسکن مهر موجب نگرانی متقاضیان درباره تحویل به موقع واحدها شده است.

تحویل 4500 واحد مسکن مهر

جهت دریافت خدمات انواع الاچیق برای باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

بنا بر اعلام شرکت عمران پرند، هرچند سرعت ساخت واحد های مسکن مهر به دلیل شیوع کرونا کند شده، اما تحویل واحدهای مسکن مهر پرند تا خاتمه تیرماه انجام و 4 هزار و 500 واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

به گزارش مجله آرنا وطن خواهی، مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به نامگذاری سال 99 با عنوان سال جهش فراوری گفت: سعی خواهیم کرد سرعت تحویل واحدهای مسکن مهر پرند را افزایش داده و تا تیرماه سال جاری 4 هزار و 500 واحد مسکن مهر پرند باقی مانده را به متقاضیان تحویل دهیم.

وطن خواهی اضافه نمود: با توجه به تغیّرات قیمتی که پروژه کیسون داشت و مشکلاتی که این موضوع برای متقاضیان ایجاد نموده بود، با نظر مجمع شرکت عمران شهر های جدید و وزیر راه و شهرسازی قرار شد اقدامات لازم جهت تکمیل و تحویل واحد ها و بهره برداری از این پروژه ها تا خاتمه آبان ماه انجام گردد.

وی یادآور شد: از سال گذشته فروش عرصه به متقاضیان واحد های مسکن مهر پرند در دستور کار قرار داشته و خوشبختانه استقبال متقاضیان از فروش این واحد ها به ویژه در ماه های گذشته با توجه به تخفیفات اعمال شده، بسیار چشمگیر بوده است.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به فروش حضوری عرصه پیش از شیوع ویروس کرونا اضافه نمود: با شیوع ویروس کرونا فروش عرصه به صورت حضوری فعلا متوقف شده و برای سلامت متقاضیان فروش به صورت اینترنتی انجام می گردد و متقاضیان فقط برای امضای قرارداد به صورت حضوری مراجعه خواهند کرد.

وطن خواهی بیان نمود: شرکت عمران پرند در این ایام سعی نموده است به وسیله فروش های اقساطی به صورت اینترنتی میزان مراجعه به شرکت عمران را کمتر کند تا شاهد کاهش شیوع ویروس کرونا باشیم.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 753

به "تحویل 4500 واحد مسکن مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل 4500 واحد مسکن مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید