تصمیمات لازم درمورد تعطیلی مدارس کشور اتخاذ می گردد

به گزارش مجله آرنا، معاون وزیر آموزش وپرورش گفت: تصمیمات نهایی در رابطه با تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و راه حل هایی جهت پیشگیری از بیماری کرونا اتخاذ می گردد.

تصمیمات لازم درمورد تعطیلی مدارس کشور اتخاذ می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل ارشد در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه اجتماعی مجله آرنا سعید اوحدی عصر امروز در حاشیه آئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش وپرورش لرستان به موضوع معین تکلیف نیرو های حق التدریسی و مربیان نهضتی اشاره و گفت: معین تکلیف نیرو های حق التدریسی و نهضتی از موضوعات مورد تأکید وزارت آموزش وپرورش است، به همین دلیل استفساریه ای توسط مجلس شورای اسلامی تهیه شده که باید فرآیند قانونی آن طی گردد.

وی اضافه نمود: امیدوار هستیم که با به نتیجه رسیدن استفساریه مجلس گامی صحیح و منطقی در جهت مسائل معلمان حق التدریسی و مربیان نهضتی برداشته گردد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش وپرورش مطرح کرد: استخدام نیرو های حق التدریسی و مربیان نهضت بعد از طی مراحل قانونی نیازمند اعتبار است که امیدوار هستیم سازمان برنامه ریزی و بودجه در راستای حل این مشکل حمایت های لازم را انجام دهد.

وی بیان کرد: آموزش وپرورش دومین دستگاه بزرگ کشور است، بنابراین وجود بعضی مسائل نیز در این خانواده بزرگ طبیعی است.

پاسخ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به چرایی عدم تعطیلی مدارس؛ نمی توان زمان مشخصی برای تعطیلی مدارس بیان کرد

اوحدی در بخش دیگری از سخنان خود از تجلیل دو خیر مدرسه ساز اطلاع داد و گفت: از میان ورود هزار و 200 نفر در کشور به برنامه معرفی چهره مردمی سال، 40 شخصیت انتخاب شده اند که خوش بختانه چند معلم، چند خیر مدرسه ساز و دو دانش آموز نیز در میان این چهره ها دیده می شوند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش وپرورش اعلام کرد: طی این هفته پس از اعلام نظر هیئت انتخاب، 10 چهره شاخص به مردم معرفی می گردد که با رأی مردم چهره مردمی سال انتخاب خواهد شد.

اوحدی در ادامه درخصوص تعطیلی مدارس کشور جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا توضیح داد: کمیته ای با حضور وزیر کشور، وزیر بهداشت و وزیر آموزش وپرورش تشکیل شده و تصمیمات نهایی در رابطه با تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و راه چاره هایی جهت ایمنی و پیشگیری از بیماری کرونا گرفته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 751

به "تصمیمات لازم درمورد تعطیلی مدارس کشور اتخاذ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیمات لازم درمورد تعطیلی مدارس کشور اتخاذ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید