اخبار سیاسی

غول انتشارات آمریکا، کتاب پلیس قاتل را چاپ نکرد!

انتشارات سایمون و شوستر از نشر کتاب پلیسی که به برئونا تیلور شلیک کرد، خودداری کرد.

30 فروردین 1400

اقتصاددان سرشناس: تورم در آمریکا به زودی بیدار خواهد شد خبرنگاران

اولیور بلانچارد هشدار داده است که تورم بعد از چهاردهه به اقتصاد آمریکا بازخواهد گشت. حجم بسته های حمایتی بیشتر از ظرفیت های خالی اقتصاد آمریکا است.

27 فروردین 1400

روسیه: مداخله مسکو در انتخابات آمریکا ادعای جعلی است

سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: ادعای جامعه اطلاعاتی آمریکا مبنی بر مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری این کشور جعلی و بی اساس است.

26 فروردین 1400

زنگ خطر برای مجیدی در آستانه لیگ قهرمانان، آغوش باز مدیریت استقلال به روی کرونا خبرنگاران

موضوع مهمی که باید درخصوص سابقه زیاد بازیکنان استقلال در ابتلا به کرونا مورد توجه قرار بگیرد، فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان است که کمتر از یک ماه دیگر به صورت متمرکز آغاز می گردد.

25 فروردین 1400

نماینده سازمان ملل: حملات هوایی به صنعا غیرنظامیان را تهدید می نماید

نماینده سازمان ملل در امور یمن توضیح داد که حملات هوایی جنگنده های نیروهای ائتلاف به صنعا، غیر نظامیان را هدف قرار می دهد و آنها را در معرض خطر قرار داده است.

22 فروردین 1400

درخواست لاوروف از چین و هند برای حل بحران لداخ

وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه ای از چین و هند خواست تا یک راه حل سیاسی مورد توافق دوجانبه برای حل و فصل بحران به وجود آمده در منطقه مرزی لداخ، بدون مداخله خارجی پیدا نمایند.

20 فروردین 1400

مصاحبه، کارشناس ترک: فشار واشنگتن به ترکیه در حوزه سوریه و روابط با روسیه بیشتر خواهد شد

یک کارشناس ترک گفت: بایدن یکبار در سال 1974 به فرایند عملیات قبرس ترکیه واکنش نشان داده و خواهان خروج ترکیه از قبرس شده بود. لابی قوی یونانی های مقیم آمریکا، بایدن را همسو با دکترین یونان نموده است.

18 فروردین 1400

تامین امنیت غذایی به معیشت مردم گره خورده است

تهران (پانا) - در هفتیمن همایش تجلیل از مدیران برتر جهادی که در سالن اجلاس خبرگان برگزار گشت، علیرضا بزرگی به عنوان مدیر برتر جهادی در بخش امنیت غذایی کشور انتخاب شد.

18 فروردین 1400

خبرنگاران فرماندار دلفان: مطالب انتخاباتی شبکه های اجتماعی رصد می گردد

خرم آباد - خبرنگاران - فرماندار دلفان گفت: مطالبی شبکه های اجتماعی درباره داوطلبان و مباحث انتخاباتی این شهرستان رصد و با مطالب توهین آمیز و تبلیغات غیرقانونی برخورد می گردد.

16 فروردین 1400

افتتاح سومین پایانه با پاکستان در بهار 1400 ، ایجاد پایانه ترکیبی در باغ سیروس آستارا

خبرنگاران/گیلان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: سومین پایانه با کشور پاکستان در بهار 1400 نیز به بهره برداری می رسد.

13 فروردین 1400

به جای ساماندهی بازار بورس به فکر قیمت خودرو افتاده اید؟ خبرنگاران

شیوا خطاب به رئیس سازمان بورس، گفت: شما باید پاسخ دهید چرا با محاسبه های غیرمنطقی سهام شرکت ها اوضاع بورس را امروز به این شرایط رسانده اید. چرا به جای ساماندهی بازار بورس به فکر قیمت خودرو افتاده اید!

8 فروردین 1400

آیا سفرهای نوروزی محدود می شوند؟

ایسنا/ بدنبال آخرین خبرهای منتشر شده، این پرسش مطرح می شود که آیا سفرهای نوروزی محدود می شوند؟

7 فروردین 1400

بدون راستی آزمایی، هر امضایی برای بازگشت به برجام بی اعتبار است

رهبر انقلاب در ارتباط تصویری با مردم آذربایجان شرقی (99/11/29) درباره سیاست جمهوری اسلامی در خصوص برجام فرمودند: حرفهایی زده میشود، وعده هایی داده میشود. من میخواهم امروز فقط همین یک کلمه را بگویم؛ بگویم ما حرف و وعده خوب خیلی شنیده ایم که در عمل، آن حرفها...

1 فروردین 1400

رایزنی عراقچی با همتای چینی خود درباره برجام

تارنمای وزارت امور خارجه چین در گزارشی از رایزنی تلفنی سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران و ماژائو شو همتای چینی وی در خصوص برجام اطلاع داد.

28 اسفند 1399

معین ترکیب شورای عالی مسکن

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس ترکیب شورای عالی مسکن به منظور برنامه ریزی، سیاست گذاری، نظارت و ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی در حوزه مسکن را معین کردند.

27 اسفند 1399

اجازه بازگشت بعثی ها را نمی دهیم، نظامیان خارجی باید بروند

به گزارش خبرنگاران به نقل از العراق نت، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق اعلام کرد که هرگز اجازه بازگشت بعثی ها به این کشور داده نمی شود.

26 اسفند 1399

خبرنگاران تعداد راکت های شلیک شده به فرودگاه اربیل 11 فروند اعلام شد

بغداد- خبرنگاران- سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق گفت: 11 فروند راکت شب گذشته از داخل مرزهای اداری اقلیم کردستان عراق به فضای فرودگاه اربیل و اطراف آن اصابت کرد.

23 اسفند 1399

ثبت نام درخواست وام های دانشجویی دانشگاه علامه آغاز شد ، اولویت پرداخت وام با دانشجویان بی بضاعت

بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی دانشجویان متقاضی وام دانشجویی نیمسال دوم می توانند درخواست خود را در سامانه دانشجویی صندوق رفاه ثبت کنند.

19 اسفند 1399

ساختار دیپلماسی تجاری؛ چیستی و چگونگی آن؟

سوءتعبیر از نقش رایزنان بازرگانی به عنوان عوامل کارسازی مبادلات تجاری میان دو کشور، انحراف خطرناکی در الگوی تقسیم وظایف تخصصی اکوسیستم تجارت بین المللی است که اتاق بازرگانی را از انجام ماموریت های ذاتی خود بازمی دارد.

19 اسفند 1399

دهنوی جایگزین قالیباف اصل شد

ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار به محمدعلی دهقان دهنوی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی رسید.

18 اسفند 1399
تعداد: (397)