جباری: رأی شکایتم از باشگاه استقلال را به زبان های عربی و فارسی دادند!

مجتبی جباری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: کمیته استیناف یک رأیی به زبان های عربی و فارسی به من داد که خودم هم نفهمیدیم چه شده است.

جباری: رأی شکایتم از باشگاه استقلال را به زبان های عربی و فارسی دادند!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مجتبی جباری پس از سرانجام مراسم معرفی برترین های فوتبال کشور در فصل 98-97 گفت: مراسم خوب بود. البته یک مقدار ناهماهنگی وجود داشت و مراسم دیر آغاز شد، ولی اکثر دوستان به موقع آمده بودند.

وی درباره انتخاب بهترین ها گفت: به نظرم مسئله ای نداشت و همه در آن حضور داشتند.

جباری در پاسخ به این پرسش که بازیکنان استقلال در این مراسم کم نبودند، توضیح داد: اگر صندلی استقلال بهتر گردد قطعاً وضعیت بازیکنان در این انتخاب ها بهتر می گردد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص بازی این تیم مقابل ماشین سازی گفت: بازی اول بود و زیاد نمی گردد در خصوص این بازی صحبت کرد. نباید عجله کرد. راه نجات استقلال خصوصی سازی است و باید زیرساخت ها درست گردد. باید حق پخش تلویزیونی، بلیت فروشی و منابع اقتصادی درست گردد تا بتوانند بدهی های را پرداخت نمایند. با اینکه همه راه ها بسته گردد و یکی دو نفر یاری نمایند تیم نتیجه نمی گیرد.

وی در خصوص شکایتش از باشگاه استقلال و رأی کمیته استیناف گفت: زمان آقای وثوق احمدی (رئیس پیشین کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال) یک رأیی صادر شد که هنوز به من ابلاغ نشده است. بعد از آن کمیته استیناف یک رأیی به زبان عربی، فارسی به من داد که خودم هم نفهمیدیم چه شد! البته من رأی را به صورت دستی گرفته ام، ولی هنوز به من ابلاغ رسمی نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1398 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 232

به "جباری: رأی شکایتم از باشگاه استقلال را به زبان های عربی و فارسی دادند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جباری: رأی شکایتم از باشگاه استقلال را به زبان های عربی و فارسی دادند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید