حناچی: اقتصاد مبتنی بر فرهنگ کم هزینه و پربازده است

به گزارش مجله آرنا، خبرنگاران آنلاین:شهردار تهران در حاشیه آیین واگذاری سند موزه ایران درودی گفت: اقتصاد مبتنی بر فرهنگ یکی از شعارهایی است که خیلی از شهرهای پیروز جهان برای مدیریت سر می دهند و سعی می کنند در راستای آن گام بردارند؛ حرکت در این راستا کم هزینه و پربازده است و دائما به ارزش های شهر می افزاید.

حناچی: اقتصاد مبتنی بر فرهنگ کم هزینه و پربازده است

شهردار تهران در حاشیه آیین واگذاری سند موزه ایران درودی توسعه شهری را در صورتی ارزشمند دانست که همراه با بزرگداشت ارزش های فرهنگی باشد.

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، پیروز حناچی شهردار تهران که عصر سه شنبه 31 خرداد برای حضور در آیین واگذاری سند موزه ایرانی درودی به محل احداث این موزه در خیابان یوسف آباد رفته بود، به پرسش های مجله آرنا پاسخ داد.

او درباره آیین واگذاری سند موزه ایران درودی گفت: بنا بر مصوبه شورای شهر و به خاطر تقدیر از خانم ایران درودی، هنرمند شهیر ایرانی که در کلاس جهانی کار هنری می کنند، امروز شرایط شکل گیری موزه بنیاد درودی را در منطقه فراهم کردیم و مصوبه شورای شهر عملا اجرایی شد؛ به زودی اینجا موزه ای بر پا خواهد شد که آثار ایشان را به نمایش خواهد گذاشت.

او اضافه نمود: ایشان از هنرمندان جهانی حوزه هنرهای تجسمی و صاحب سبک هستند. امیدوارم با طرحی که توسط یکی از معماران به نام ایرانی به وجود آمده است، ساخت این موزه به زودی به خاتمه برسد.

حناچی در پاسخ به پرسش یکی از مجله آرنا درباره توسعه فضای سبز در پایتخت نیز گفت: توسعه فضای سبز یکی از راه های کاهش آلودگی است و همه شهرها تلاش می کنند از راه کاهش آلایندگی ها و توسعه فضای سبز به این هدف برسند؛ ما نیز همین برنامه را داریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 121

به "حناچی: اقتصاد مبتنی بر فرهنگ کم هزینه و پربازده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حناچی: اقتصاد مبتنی بر فرهنگ کم هزینه و پربازده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید