خدا کند اینستاگرام فیلتر گردد؛ در مجلس پیگیری می کنم ، کمیسیون حقوقی هوادار ندارد چون جای سفر خارجی و امتیازگیری از دولت نیست

به گزارش مجله آرنا، نماینده مردم رباط کریم در مجلس در مورد احتمال فیلتر اینستاگرام توسط مجلس یازدهم گفت: خداکند این اتفاق بیافتد.

خدا کند اینستاگرام فیلتر گردد؛ در مجلس پیگیری می کنم ، کمیسیون حقوقی هوادار ندارد چون جای سفر خارجی و امتیازگیری از دولت نیست

به گزارش مجله آرنا به نقل از برنا، حسن نوروزی عضو کمیسیون حقوقی مجلس یازدهم در رابطه با علت بی رغبتی نمایندگان برای عضویت در کمیسیون حقوقی گفت: نمایندگان تمایلی برای عضویت در کمیسیون حقوقی ندارند چون کمیسیون حقوقی جای کار است! کمیسیون حقوقی جای سفر خارجی، امتیاز و مادیات نیست. طبق اعلام مجلس 40 درصد از کارهای مجلس دهم را کمیسیون قضایی انجام داده است در مجلس یازدهم نیز همین کار را انجام خواهیم داد.

انگشت نمایندگان به سمت فیلتر اینستاگرام | اگر سهامداران اسنپ و دیجی کالا خارجی باشند ...| قالیباف: چرا پیغام دو نفر ابتدا به خارج می رود؟

او ادامه داد: نمایندگان اقبالی به کمیسیون حقوقی نشان ندادند چون این کمیسیون جای امتیاز گیری از دولت نیست. کمیسیون حقوقی جایی نیست که کسی از اقوام خودت را مدیرکل کنی. در کمیسیون حقوقی باید کار کرد. نمایندگان مجلس یازدهم از کار می ترسند.

نماینده رباط کریم در مجلس با اشاره به احتمال فیلتر اینستاگرام توسط مجلس یازدهم گفت: خدا کند این اتفاق افتد. فضای باز اینستاگرام و تلگرام تهدید برای جوانان است و این برای نظام شکنندگی دارد. کمیسیون حقوقی شکل گیرد به جد دنبال فیلتر اینستاگرام خواهیم بود.

اکازیون نشینان مجلس | پشت پرده امتیازات آشکار و پنهان بعضی صندلی ها در مجلس

ریاست 11 مرد اصولگرا بر کمیسیون ها | ...و بالاخره پیروزی حاجی بابایی در غیاب تاجگردون | ریاست یک پزشک بر کمیسیون مهندسان | دست بالای پایداری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 995

به "خدا کند اینستاگرام فیلتر گردد؛ در مجلس پیگیری می کنم ، کمیسیون حقوقی هوادار ندارد چون جای سفر خارجی و امتیازگیری از دولت نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدا کند اینستاگرام فیلتر گردد؛ در مجلس پیگیری می کنم ، کمیسیون حقوقی هوادار ندارد چون جای سفر خارجی و امتیازگیری از دولت نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید