دادگر: برای همه منتقدان آرزوی موفقیت می کنم، امیدوارم در روزهای آینده خبرهای خوبی از تیراندازی بشنوید

به گزارش مجله آرنا، رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: متاسفانه بعضی ها عادتشان این طور است که وقتی نتیجه خوب بود به کسی کار ندارند ولی در کمین می نشینند و با یک شکست حمله ها را شروع می کنند که درست نیست.

دادگر: برای همه منتقدان آرزوی موفقیت می کنم، امیدوارم در روزهای آینده خبرهای خوبی از تیراندازی بشنوید

علی دادگر، رئیس فدراسیون تیراندازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله آرنا، در خصوص عملکرد تیراندازان در مسابقات جام جهانی و مسابقات آسیایی پیش رو گفت: ما وظیفه مان یک چیز است و گوشه ای از پازل هستیم. در کسب نتایج مربی، ورزشکار و فدراسیون نقش اصلی دارند. یک نفر که به عنوان ورزشکار در مسابقات حضور پیدا می کند شاید بیش از 50 نفر از او پشتیبانی می کنند. همه این افراد از اسپانسر، مربی و ... در موفقیت ورزشکار سهم دارند و ما هم سهم کوچکی از این موفقیت داریم.

وی در ادامه اضافه نمود: این دلیل نمی شود که ورزشکار ما آرمینا صادقیان نتیجه نمی گیرد همه ما را مقصر می دانند، این یک کار جمعی است و متاسفانه بعضی ها عادتشان این طور است که وقتی نتیجه خوب بود به کسی کار ندارند ولی در کمین می نشینند و با یک شکست حمله ها را شروع می کنند که درست نیست. من برای همه منتقدان آرزوی موفقیت می کنم.

رئیس فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می کردید در مسابقات جهانی مدال بگیرند و سهمیه کسب کنید؟، مطرح نمود: بله ما پیش بینی می کردیم ولی به خاطر اینکه سطح توقعات بالا نرود و فشاری روی ورزشکاران نباشند از اعلام این موضوع خودداری می کردیم. بچه های ما خوش درخشیدند، در حال حاضر هم سجاد پورحسینی جزو 8 نفر اول هست و امیدوارم به فینال راه پیدا کند و در روزهای آینده خبرهای خوبی بشنویم.

دادگر در خصوص اینکه ما 2 سهمیه در 10 متر گرفته ایم، می توانیم در این بخش مجددا سهمیه کسب کنیم، گفت: نه، الان باید بخش خفیف و 3 وضعیت سهمیه بگیریم که این بخش تخصص خانم ها جام بزرگ، احمدی و کنعانی زاده هست. بخش 10 متر در المپیک تیمی نیست و ما نمی توانیم 3 سهمیه در این بخش داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 224

به "دادگر: برای همه منتقدان آرزوی موفقیت می کنم، امیدوارم در روزهای آینده خبرهای خوبی از تیراندازی بشنوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگر: برای همه منتقدان آرزوی موفقیت می کنم، امیدوارم در روزهای آینده خبرهای خوبی از تیراندازی بشنوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید