زنگ خطر برای مجیدی در آستانه لیگ قهرمانان، آغوش باز مدیریت استقلال به روی کرونا خبرنگاران

به گزارش مجله آرنا، موضوع مهمی که باید درخصوص سابقه زیاد بازیکنان استقلال در ابتلا به کرونا مورد توجه قرار بگیرد، فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان است که کمتر از یک ماه دیگر به صورت متمرکز آغاز می گردد.

زنگ خطر برای مجیدی در آستانه لیگ قهرمانان، آغوش باز مدیریت استقلال به روی کرونا خبرنگاران

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله آرنا، از ابتدای شیوع کرونا یکی از تیم هایی که بیشترین درگیری را با ویروس تاج دار داشته استقلال بوده که در جدیدترین مورد، مهدی قایدی ستاره فصول گذشته آبی ها مبتلا شده و به همین دلیل اردوی اخیر تیم ملی و ملاقات با سوریه را هم از دست داد که برای هر بازیکنی می تواند اتفاق مهمی باشد.

نکته ای که در حاشیه گزارش قصد اشاره به آن را داریم، عدم خودمراقبتی از سوی بازیکنان استقلال است که تصاویر آن بدون رعایت پروتکل ها در مکان های عمومی در فضای مجازی دیده می گردد که همین مورد یکی از عوامل شیوع بیشتر کرونا در اردوگاه آبی است. گفتنی است که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال چند روز قبل داریوش شجاعیان و محمد نادری را به دلیل رفتارهای پرخطر کرونایی 5 درصد جریمه کرد.

با این وجود اما نوک پیکان نقدها به سمت مدیریت باشگاه استقلال است. جایی که مدیرعامل و اعضای هیات مدیره دیسیپلین لازم برای جلوگیری از رفتارهای پرخطر و برخورد با خاطیان کرونایی را ندارند و نسبت به آن بی توجه هستند. البته گفتنی است که کادر مدیریتی استقلال علی الخصوص اعضای هیات مدیره، معمولا روی امور باشگاه متمرکز نیستند و بیشتر پیگیر دغدغه های شخصی خودشان هستند؛ از کارخانه داری و هتل داری تا امورات مربوط به شورای شهر که مبادا کُرسی سیاسی شان از دست برود و از اینجا مانده و از آنجا رانده شوند.

بارها شاهد بودیم که مدیریت استقلال در وقت های اضافه به امورات تیم رسیدگی کردند که برای مثال می توان به موضوع رفت و برگشت هروویه میلیچ اشاره نمود. به همین دلیل هم طی چند وقت اخیر تصمیمات منفعلانه ای از سوی باشگاه برای مبارزه با کرونا اتخاذ شده که به هیچ وجه کارساز نبوده است. هرچند همانطور که در بالا ذکر شد، مدیریت فرهاد مجیدی بر تیم تا حدودی خیال طرفداران را راحت نموده ولی بدون درایت مدیران باشگاه نمی تواند خیلی کارساز و طولانی مدت باشد.

موضوع مهمی که باید درخصوص سابقه زیاد بازیکنان استقلال در ابتلا به کرونا مورد توجه قرار بگیرد، فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان است که کمتر از یک ماه دیگر به صورت متمرکز آغاز می گردد و نماینده کشورمان با تصمیم عجیب AFC باید به مهمانی سعودی ها برود.

برخلاف تصورات مدیران استقلال، در این رقابت ها پروتکل های بهداشتی به شدت رعایت می گردد و طبعا سخت گیری هایی برای ورود تیم های مهمان به کشورهای میزبان وجود دارد که عدم حضور یکی از بازیکنان استقلال به دلیل ابتلا به کرونا در لیگ قهرمانان، علاوه بر بازی در عربستان می تواند کار را برای فرهاد مجیدی بیش از پیش سخت کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1476

به "زنگ خطر برای مجیدی در آستانه لیگ قهرمانان، آغوش باز مدیریت استقلال به روی کرونا خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ خطر برای مجیدی در آستانه لیگ قهرمانان، آغوش باز مدیریت استقلال به روی کرونا خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید