سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست

به گزارش مجله آرنا، سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی کشور بهمن و اسفند 1398 در هشت منطقه کشوری از سوی شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار می گردد.

سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط بورسیه تحصیلی نیوزیلند هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش مجله آرنا، نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی بهمن و اسفند 1398 به صورت استانی و با همکاری واحد ها و سازمان های جهاد دانشگاهی و از سوی شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به صورت وبینار برگزار خواهد شد.

نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی فرصتی است برای حضور نمایندگان کلیه گروه های دانشجویی فعال در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی در دانشگاه های سراسر کشور، که بتوانند در فضایی دانشجویی و با حضور مسئولین به بیان مسایل و مسائل پیش روی منطقه پرداخته و الگوهای فعالیتی منطقه را در یکسال آینده ترسیم نمایند.

در این نشست ها اعضای شورای مرکزی هر منطقه که وظیفه راهبری فعالیت گروه های عضو در منطقه را بر عهده دارد، انتخاب خواهند شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی تاریخ برگزاری نشست ها و تقسیم بندی های استانی مناطق به صورت ذیل است:

منطه 1 (خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان)- 19 اسفند 1398

منطقه 2 (تهران، البرز، قم، مرکزی و قزوین)- 17 اسفند 1398

منطقه 3 (گلستان، مازندران و گیلان)- 27 بهمن 1398

منطقه 4 (آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان)- 29 بهمن 1398

منطقه 5 (فارس، خوزستان، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد)- 11 اسفند 1398

منطقه 6 (کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان)- 21 اسفند 1398

منطقه 7 (لرستان، کرمانشاه، همدان، کردستان و ایلام)- 4 اسفند 1398

منطقه 8 (اصفهان، یزد و شهرکرد)- 12 اسفند 1398

با توجه به برگزاری نشست ها به صورت استانی پیش بینی می گردد در سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی شاهد افزایش حضور گروه های دانشجویی فعال در عرصه محیط زیست و منابع طبیعی نسبت به سال گذشته باشیم.

نشست های منطقه ای شروعی برای ایجاد هسته های فکری از تخصص های مختلف در حوزه محیط زیست است، که در اولویت اول برای بحران های محیط زیستی موجود در مناطق خود و سپس برای بحران های محیط زیستی موجود در سطح کشور برنامه های کاربردی را تعریف و با حمایت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و ارگان های همکار اجرایی نمایند.

طبق اعلام روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، انجمن های علمی دانشجویی تمامی رشته های دانشگاهی و همچنین کانون های فرهنگی و هنری با موضوعات مختلف که علامند به فعالیت در حوزه محیط زیست یا مشارکت در برنامه های محیط زیستی هستند، می توانند عضو حقوقی باشگاه شده و در انتخابات شورای مرکزی منطقه شرکت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 698

به "سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین دوره نشست های منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید